Kombinezon
Odpowiedz do tematu

kermit88
[Usunięty]
:
Kupując kurtkę i spodnie ozone (za ok 600zł) nie miałem zbytnio pojęcia na temat ubrań motocyklowych. Teraz naczytałem się różnych postów i artykułów i wiem ze ciuchy z taką kasę to raczej pomyłka. Chodzi mi cały czas po głowie myśl żeby kupić coś z wyższej półki. Ale sam nie wiem co będzie lepsze kombi skórzane czy tekstylne. Zależy mi na wysokim poziomie bezpieczeństwa, kurtki tekstylne w przeciwieństwie do skóry ponoć szybko się rozdzierają przy kontakcie z asfaltem, znowu w skórze jest zimno w chłodne dni (a jestem raczej zmarzluchem). Czy kombinezon tschul 727 za 1100zł byłby ok http://allegro.pl/item900...ly_kolory.html. czy za taką kasę nie ma co liczyć na dobre kombi, jeśli nie to czy do 2000zł kupie coś z wyższej półki (ale nie najwyższej). I jeszcze sprawa rozmiaru kombi. Z tego co parzyłeem to większość kombinezonów zaczyna się od rozmiaru 48(M) a ja jestem niski i raczej pasują na mnie ciuchy 46(S). Są kombinezony w rozmiarze S, czy mój wzrost przekreśla możliwość kupna kombinezonu?

:
jak ogarniasz troche ebaya to sciagni z niemiec sobie kombi tschula, mnie 612zl chyba kosztowalo (oddzielnie kurtka i spodnie)

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.