GS500 biernusia - COLD START - ponad 10 dni stania ;D
Odpowiedz do tematu

biernus
[Usunięty]
: GS500 biernusia - COLD START - ponad 10 dni stania ;D
Witam.
Kilka sekund na PRI, sprzeglo, zaplon...... brummm..
COLD START po 10 dniach ;D
Zapraszam do ogladania.

http://www.youtube.com/watch?v=29pnYBaHZdk

:
Też się tak na początku podniecałem jak po 2-3 tygodniach stania GS ładnie odpalił.
Zawsze miło jak odpala!

Dobrze że dobry dział :)
W tym dziale mogę napisać: Ty diesla masz tak pyrkocze? :)

:
Mojego wczoraj odpaliłem po 3 tygodniach i bez żadnego przestawiania kranika odpalił prawie od razu, z tym że przez ten czas aku trzymałem w domu

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
scratch
[Usunięty]
:
widzę jastrzębską rejestracje ;) spędzałem pare ładnych lat tam wakacje bo mieszka tam sporo mojej rodziny, na wiosnę wybieram się w odwiedzinki i przydami się jakiś kompan do objeżdżenia bo sam już zapomniałem jako tam jest i kiepsko u mnie z orientacją w mieście :P

biernus
[Usunięty]
:
@scratch: zgubic sie w jastrzebiu nie sposob 2 ulice glowne kilka bocznych ot ~90 tys miasto ;D

Matizyahu
[Usunięty]
:
A tam... Fajne miasto - ciekawie rozplanowane, jest kino, i bardzo zielone - wiem, bo byłem w wakacje ;)

Co do uruchamiania, to mi też odpala bez problemu po 2-3 tygodniach, ale stoi w ogrzewanym garażu więc to trochę inna sprawa. Po zimie z resztą też pali porządnie, bo podładowuje aku poza motocyklem ;)

:
Jastrzębie Zdrój to brzmi jak nazwa ośrodka wypoczynkowego.
W sumie mam tam niedaleko.

metalbeast
[Usunięty]
:
a mój stoi w zimnym garażu, który w dodatku znajduje się od zacienionej strony i nawet latem w nim zimno :( ale lepsze to niż pod chmurką... Za to już tak żwawo odpalać po postoju nie chce. No cóż. Przez zimę dostanie regulacje gaźników i też tak będzie zapalał :)

Krzychoo91
[Usunięty]
:
no ładnie pali,zresztą Andrzejowi też zawsze ładnie palił,robiłeś coś z tłumikiem?

biernus
[Usunięty]
:
Nie nic nie robilem... seria. Chodzi pieknie. Dieslowsko... dzwiek jest troszke inny bo kamerka ma bardzo fajna czulosc mikrofonu, sama stoi w garazu a rura wydechowa skierowana jest tez do garazu.

Tak pracuje http://www.youtube.com/watch?v=9SqoKPJUswc

lukasz0483r
[Usunięty]
:
moje moto stoi na zimnym powietrzu, jedynie pod wiatą, czyli zadaszone. W niedziele chcialem odpalić po miesiącu stania i nie chcial zagadac. Kranik na PRI, później miał chęć zagadac, ale tez nie do końca. A później zorientowałem się,że ssania nie odkręciłem :wstyd: . Poszło bez problemu. Dobrze,że prądu wystarczyło, bo troche go wychechłałem. Az się zdziwiłem. Myśle,że jakbym na początku ssanie odkręcil to odpaliłby bez problemu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.