pocket bike race
Odpowiedz do tematu

scratch
[Usunięty]
: pocket bike race
spadł bym z moto ze śmiechu jak bym się miną z takimi typami a tym bardziej jak bym ich widział jak wyprzedzają... (link zaczerpnięty z forum Grupy Pd.)

http://www.youtube.com/watch?v=6UfnKWUHu_I

pubuss
[Usunięty]
:
mam takiego :P Tylko, że nie chce jeździć i nie mam juz siły go rozbierać po raz kolejny :D Ale ogólnie to rewelacyjna zajawka :D

scratch
[Usunięty]
:
nie jest to droga sprawa, chętnie chciał bym spróbować ale wymagane zdecydowanie na kolanniki

:
Hehe to sie nazywa wchodzenie na kolanie :D Pozatym jak widac nawet gleba nie jest straszna :D

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO OSTROWA!!!
callum
[Usunięty]
:
Świetne te motorki :D nie wiecie, jaką prędkość takie coś osiąga?

JunioRRex
[Usunięty]
:
miałem takie 3 :D zajebista zabawa ;) dosc fajnie to wyglądało jak jezdziłem bo mam prawie 190 wzrostu :D waze 75kg to 55km/h max byl

pubuss napisał/a:
mam takiego :P Tylko, że nie chce jeździć i nie mam juz siły go rozbierać po raz kolejny :D Ale ogólnie to rewelacyjna zajawka :D
napisz na PW co sie dzieje spróbuje pomoc :) troche sie na tych gównienkach znam :P

:
Ja to już organizuję grupę do wyścigów, a słyszałem że niektóre to i 80 potrafią lecieć, tym bardziej że ważę niecałe 60kg

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
scratch
[Usunięty]
:
jak kiedyś zostanę miliarderem to sobie kupię duuuuży dom i tak właśnie sprzętem będę po nim pomykał xDD

:
scratch napisał/a:
jak kiedyś zostanę miliarderem to sobie kupię duuuuży dom i tak właśnie sprzętem będę po nim pomykał xDD

Mi też koniecznie taki kup ;)

scratch
[Usunięty]
:
Irys, ale dom? czy pocketa?? bo na to drugie to nawet teraz bym się mógl szarpnąć w porywie szaleństwa xD:P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.