Gdynia obok Makro: kto ma ochote pomoc znalezc usterke?
Odpowiedz do tematu

MarcinN
[Usunięty]
: Gdynia obok Makro: kto ma ochotę pomóc znaleźć usterkę?
Witam,

Chciałbym się spotkać z doświadczonym użytkownikiem GS'a, który pomoże mi odkryć, dlaczego moja stopka centralna nie działa tak, jak powinna oraz dlaczego przy 40 km/h wpada mi w drgania kierownica puszczona luzem.

Proponuję parking obok Makro w Gdyni.

Mam motocykl, który wyjechał z salonu w roku 2006, cały czas serwisowany w Suzuki w Gdyni, rzekomo całkowicie bezwypadkowy.

Pozdrawiam

alesklar
[Usunięty]
:
Jak byś podjechał do Gdańska to mogę zerknąć na tą kierownice, bo miałem to samo i się udało zrobić:)
Możemy się umówić gdzieś przy obwodnicy np IKEA

MarcinN
[Usunięty]
:
Właśnie wróciłem z przejażdżki. Drgania pojawiają się już nie tylko przy 40 km/h ale i 60. Coś złego się dzieje.

Zdradź mi, co u Ciebie było problemem? Jeśli nikt nie będzie chciał podjechać pod gdyńskie Makro, to chętnie podjadę pod Ikeę.

alesklar
[Usunięty]
:
u mnie największe drgania powodowała stara opona, ale dopiero po wymianie oleju w lagach i dokręceniu łożyska główki ramy zniknęło zupełnie.

jak bym jechał w kierunku Gdyni jakoś niedługo to też dam znać.

MarcinN
[Usunięty]
:
Właśnie mam starą oponę z przodu. Oryginalna Bridgestone rocznik 2003. Przejechała ponad 30 tys km. Bieżnik ok, ale pełno drobnych pęknięć w bieżniku.

Czuję, że zacznę od jej wymiany, a potem się zobaczy...

alesklar
[Usunięty]
:
no to daje 99% na to, że jak zmienisz oponę to się skończą drgania. a na 100% nie będą już tak duże. mi po wymianie opony pozostały praktycznie minimalne drgania ale się uparłem, żeby je w pełni zlikwidować i teraz mogę jeździć bez trzymanki przy każdej prędkości nawet, przy hamowaniu tyłem i puszczonej kierze dalej idzie jak po sznurku.

kicek
[Usunięty]
:
Miałem to samo. Wymiana lub skasowanie luzu na łożysku główki ramy, potem z uwagi na mój leciwy sprzęt - skasownaie luzu w przednim widelcu ( wymiana tulejek i tloczków), oraz wymiana opon i moto jedzie jak po sznurku :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.