Pranie ciuchow
Odpowiedz do tematu

: Pranie ciuchów
Mam taki problem z rękawicami od środka już się zrobił syf i jak mi się ręka spoci to potem strasznie śmierdzi i się klei takze jest tam juz nieciekawie :hyhy:
Jakie macie sposoby na poradzenie sobie z tym?? Z tego co wiem skóry się nie pierze ale jeżeli przewrociłbym na drugą strone i wyprał ręcznie??

CO wy myslicie??

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
zakladac rekawiczki lateksowe :hyhy: :rotfl:

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
Jamez
[Usunięty]
:
a masz jeszcze metkę? u mnie z niej wynika że można prać ręcznie w 30st.,jakby nie patrzeć skóra jest impregnowana. Ważne aby potem schły w cieniu a nie na słońcu czy czymś gorącym. Sprawdź metkę :)

:
Metki nie mam ale przerzucilem na druga stronei wyprałem recznie zobacyzmy jak wyschna co będzie ;)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
MIG
[Usunięty]
:
Warto po wypraniu ubrac na rece i nasmarowac wazelina albo kremem :) ja ze swoimi tak robilem po "praniu" tzn jak jezdzile mw strasznej ulewie i pozniej schly to robily sie strasznie sztywne :/ tak wiec ubieralem na raczki i kremikiem :D moze to smiesznie brzmi i w praktyce moze tez byc smieszne :d ale polecam :) pozniej sciagnac, zostawic az troche przeschna i tak 2 albo nawet 3 razy :) zeby porzadnie kremem nasiakly i byly miekkie :d

:
włóż gazetę/papier toaletowy do środka rękawic, po praniu wypadałoby zaimpregnować materiałem, skórę jakimś środkiem do skór, lub chociażby wazeliną.
Nawet w lidlu za 10 zł można kupić środek do skórzanych torebek, itd. Wazelinę kosmetyczną (bez zapachową) kupisz za grosze w sklepie kosmetycznym.

:
Dzieki za rady :) po praniu ręcznym rękawicom nic sie nie stało oczywiscie skóry starałem sie nie zmoczyc ;)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Voitas
[Usunięty]
:
Mam pytanie dotyczące prania odzieży tekstylnej - a dokładnie jakich środków używacie do tego celu? czy należy stosować tylko środki np. tego typu: http://www.moto-akcesoria...roducts_id=6559 Na metce od kurtki jest napisane że tylko i wyłącznie takie środki gdyż zwykłe proszki do prania mogą uszkodzić/zakleić membrane. Jakie Macie doświadczenia w tym temacie?

:
To taka ściema aby nagonic klientów nic wiecej... Kurtki tekstylne powinno sie prac ręcznie i do tego mozna użyć płynów do płukania tkanin nic się nie stanie...

To tak jak z kosmetykami dla pań musisz kupic cała linie która wyszła na rynek bo tylko wtedy osiągniesz rządany efekt :rotfl:

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Irek
[Usunięty]
:
A ktoś prał moze tekstylia w pralni chemicznej? Można wogole? Już do tej pory mam ładne stadko muszek na kombinezonie, a że za jakiś czas wybywam to wyprłabym chętnie strój.

Voitas
[Usunięty]
:
Podkopnik napisał/a:
To taka ściema aby nagonic klientów nic wiecej...


Tak właśnie pomyślałem że tak może być

Irek napisał/a:
A ktoś prał moze tekstylia w pralni chemicznej? Można wogole?


Wg cytowanego już przeze mnie tekstu z metki :D - " nigdy nie pierzemy chemicznie"
Nie wiadomo tylko w jakim stopniu trzymać się zaleceń producenta żeby czegoś faktycznie nie uszkodzić

:
Podkopnik napisał/a:
i do tego mozna użyć płynów do płukania tkanin

prania chyba ;)

pozdrawiam- Juli(an)
:
Lemon napisał/a:
prania chyba ;)


Dzieki a korektę zapedziłem sie :wstyd:

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Waffen99
[Usunięty]
:
Generalnie uzywac plynow i chlodnej wody a nic sie nie stanie.

Plaster
[Usunięty]
:
Wszelkie robactwo spokojnie usuniemy za pomoca szczotki i wody. Wydaje mi sie ze nie ma co przesadzac z praniem kurtki, raz na sezon w zupelnosci wystarczy :)

Ostatnio zmieniony przez Plaster Nie 31 Maj, 2009, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.