kolor kontrolki kierunkowskazow?
Odpowiedz do tematu

majkelmu
[Usunięty]
: kolor kontrolki kierunkowskazów?
Witam!
Oglądając wiele GS-ów zauważyłem, że tylko mój ma szkiełko kontrolki kierunkowskazów w kolorze pomarańczowym :szok: . Czy ktoś z Was drogich forumowiczów tez tak ma w swojej maszynie? Wszędzie widzę zielone, i zastanawiam się czy po prostu moje zostało zamienione czy może wychodziła jakaś partia z pomarańczowymi? :rotfl:
http://img401.imageshack....695/motogv5.jpg

Liver Sausage
[Usunięty]
:
Myślę że ktoś zamienił, bo przecież ogólnie przyjęty w pojazdach kolor wskaźnika kierunkowskazów jest zielony ;) .

mb2404
[Usunięty]
:
Ja mam zieloną i jeszcze nigdy w żadnym gsie się nie spotkałem z pomarańczowym kolorem.

maksa
[Usunięty]
:
no a mi się wydaje, że poprzedni właściciel miał takie widzi misie i dał sobie kontrolkę pomarańczową, żeby się mu nie myliła z kontrolką luzu. Spotkałam się z czyms takim tylko w innym modelu moto. Ludzie mają swoje fantazje, komus mogło to naprzykład przeszkadzac że ma dwie takiego samego koloru kontrolki i chciał mieć każda inna, a problemu z wymiana nie miał żadnego :) to chyba tak musiało być i to napewno nie żadna limit edition tylko ingerencja poprzedniego właściciela, jeśli ci to przeszkadza to mozesz sobie przeciesz wymienić na ziloną, ale wydaje mi się że tak wygląda inaczej i bardziej oryginalnie , więc na twoim miejscu zostałam bym przy tym jak masz :)

:
Zapewne przez cały okres produkcji były takie same kolory szkiełek.
Może ktoś wypadło to szkiełko i zastąpił takim kolorem.

Waffen99
[Usunięty]
:
Albo byla malo czytelna w sloncu.Mnie szlag trafia z kontrolka luzu z tego powodu. :kwasny:

majkelmu
[Usunięty]
:
pod tym względem pomarańczowy jest rewelacyjny- jeszcze mi sie nie przytrafiło nie wyłączyć kierunkowskazu :rotfl: , a na kursie na A kilka razy mi sie zdarzyło na virago nie zauważyć migającej zielonej kontrolki :zalamany:

:
U mnie kontrolka kierunkowskazów ma kolor pomarańczowy.Motocykl jest w wersji kalifornijskiej.
Może zależnie od rynku przeznaczenia kontrolki miały różne kolory, podobnie jak umiejscowienie tabliczek znamionowych z prawej lub lewej strony ramy.

:
wszystko masz si..
nikt ci nic nie zamieniał ;)


hamerykańskija wersyja ;)

pozdrawiam- Juli(an)
majkelmu
[Usunięty]
:
ciekawe bo licznik mam w km/h, a moto przywiezione z Niemiec :zdegustowany: . Tabliczkę znamionową mam z prawej strony ramy. Ah ta globalizacja :looka:

maksa
[Usunięty]
:
czyzby składak :D

to był żart oczywiście ;) jest wszystko ok :)

[ Dodano: Czw 26 Mar, 2009 ]
ktos sobie stjuuunningowałł na wersje amerykańska :D

Lenku
[Usunięty]
:
ogólnie ja mam zieloną ale tez mnie wkurza mała widocznośc tej kontrolki na słońcu, po prostu można zapomnieć o wyłączeniu a ni ema dzwięków jak w samochodzie wrrrr

:
U mnie też mam pomarańczową, a sprzęt jest sprowadzony z Anglii ;)

majkelmu
[Usunięty]
:
no nieźle, zanosi sie na pomarańczową rewolucje ;) Nikt nic nie widział nikt nic nie wie a tu juz 5 maszyn z pomarańczową kontrolką :hyhy:

:
A ma ktoś z was na sprzedaż pomarańczową zaślepkę kontrolki tej? Bo ja mam zielona a chętnie bym zrobił sobie taki tuning i dał pomarańczową na te miejsce. :hyhy:

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.