Radio na moto?Czemu nie...
Odpowiedz do tematu

cygan
[Usunięty]
: Radio na moto?Czemu nie...
Bardzo fajne fotki-niektóre-
:lol: http://www.gstwins.com/ph...album=2&pos=525

:
Dla mnie to już parodia.
W jakimś goldwingu moze jeszcze ale nie w nakedzie.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
cygan
[Usunięty]
:
moim zdaniem można byłoby podpiąć to na jakimś grilu np.ale jazda z tym....?(wystarczy spojrzeć na foto)

Zestaw głośnomówiący????? :D :lol: :D :lol: :D :lol:

:
hehe jeszcze by sie komputer pokladowy przydal;] w turystyku owszem ale w gsie bym nie zamontowal;]

FoX
[Usunięty]
:
ja sobie jeden kask przerobiłem.. zamontowałem do niego 2 wąskie słuchawkowe głośniki, wejście na minijack z tyłu, odpowiedni kabelek z dwoma końcówkami z minijackiem i wszystko można podłączyć: mp3, telefon, radio :)

bajer i wygoda :D

a co do głośników na GS'ie to tylko na GS'ie jakimś transmisyjnym hahaha :)

KAWA
[Usunięty]
:
e tragedia !
jak dla mnie to nie ma sensu. Kto ma tego sluchac? kierowca czy przechodnie?

widzialem goldwinga z wlaczonym radiem smiesznie to wygladalo.

jak juz ktos bardzo chce to pogmerac w kasku i wtedy mozna to jakos przelknac.

a swoja droga to zastanawiam sie co ten koleszja założy jeszcze na ta kiere ;0)

:
noo jakis czas temu mijalem goldwinga... radyjko glosno puszczone ze jak jechalem w kasku i kominiarce slyszalem slowa piosenki:P i jazda:)

Sc0uT
[Usunięty]
:
Tez widziale ostatnio takiego z miesiac temu. Facet z kobita jechal ;) rejestracje z USA :) wycieczke ładna sobie zrobili. Muza dawała dosc ;D na swiatlach bylo niezle slychac hehehe.

Ja jezdze z mp4 ;) muza tak srednio jak po meiscie jezdze, zeby slychac bylo i miodizo. Jak wbijam na jakas autostrade, to muza na full, bo tlumik mi zaglusza troche ehhe i rewelacja sie jezdzi ;) gorzej, jak w miescie trafie na jakas muzyczke taka ostrą, to wtedy.... odkrecam niemiłosiernie :roll: :P

:
Przy szybkiej jeździe to rzeczywiście bez sensu, ale jeśli ktoś pyrka sobie powoli jakimiś bocznymi drogami, lub jedzie nad wodę (prawie codziennie w sezonie letnim -tak jak np. ja) to radyjko jest naprawdę fajną rzeczą

FoX
[Usunięty]
:
i tak najpiękniejszy dźwięk to odgłos silnika i szumiący wiatr :)

KAWA
[Usunięty]
:
AMEN !! !

cygan
[Usunięty]
:
http://www.youtube.com/wa...feature=related


No teraz trochę lepiej :)))

WojtekR1978
[Usunięty]
:
Co to kur.. jest? Do czego służy to ustrojstwo? Do jazdy czy .. nie mam pojęcia. :D

:
hehe dobre ale do cyrku a nie na droge :)

Szeryf
[Usunięty]
:
Tak sobie moto oszpecić bleh....

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.