lakier na ramie
Odpowiedz do tematu

metalbeast
[Usunięty]
:
podam ci jak wróce do domu numery z puszki
ja kupiłem taki w castoramie :D

:
Niestety nic więcej nie wiem.

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
metalbeast
[Usunięty]
:
kurna, napisałem ci wczoraj dokładnei co i jak z tym laierem, jaki numer itd. ale chyba sie nie pojawiło na forum. Karttka z numerem wsiąkła. Bede w garażu to zobacze jeszcze raz.

Hubix
[Usunięty]
:
metalbeast napisał/a:
podam ci jak wróce do domu numery z puszki
ja kupiłem taki w castoramie :D


Pierwsze słyszę, żeby w Castoramie dorabiali lakier :zdziwko:

Będe wdzięczny za numer tego lakieru.

:
Oby to nie był Hammerite :D
Czekam z niecierpliwością.

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
metalbeast
[Usunięty]
:
Hubix napisał/a:
Pierwsze słyszę, żeby w Castoramie dorabiali lakier


bo nie dorabiają !
Napisałem tu numery itp. ale znikło. Teraz nie mam kiedy znow isc do garazu, wiec troche to potrwa.
Ale powiem tyle co zapamietałem: firma dupli-color, seria cars, numer około 2090----, wiele tam tego nie było, więc radzę sie przejść i rozejrzeć za srebrnymi. Jak będzie tylko jeden rodzaj (w dodatku z napisem, że to do alu-felg) to prawie na 100% to będzie ten. Jest to dokładnie ten sam kolor co na ramie GSa. Kosztyje cos koło 20-30zł za puszke 0,5l. Efekt widoczny na moich fotkach. (biedny gs miał obcierki od owiewek).

metalbeast
[Usunięty]
:
ok, juz mam specjalnie dla was ;]
firma dupli-color, seria cars, numer farby 385919. Dostepny w sieci castorama w postaci sprayu. Polecam, daje sie ładnie nakładać cienkimi warstwami, szybko schnie co ułatwia obróbkę i łatwo osiagnąć efekt cieniowania.
Pozniej klar tej samej firmy, polerka i nikt sie nie pozna. W sumie wyglada lepiej niż stary lakier, ktory jest na ramie.

Hubix
[Usunięty]
:
Zanabyłem już lakier, dzięki Ci za pomoc.

pzdr

metalbeast
[Usunięty]
:
w razie potrzeby pytaj. ja sie bawiłem najpierw w modelarstwo i aerografem, pozniej w moim modo poprawialem kosmetyke ;) teraz moja druga gitara czeka na warstwy lakieru.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.