Wyposazenie do treningu techniki jazdy
Odpowiedz do tematu

cosinus
[Usunięty]
: Wyposażenie do treningu techniki jazdy
Imponuje mi może nie przypieprzanie na prostej ani gumy tylko doskonalenie techniki na placu z mocnym składaniem itd, wiadomo, przyjdzie się być może wypieprzyć, choć prędkość nie jakaś rekordowa (nawiasem mówiąc dlaczego modne to u Japończyków a nie u europejczyków)

http://www.bractwo-suzuki...zamin_kat_a.wmv

Jak się do tego wyposażyć:
a) moto: gmole, odłączyć lub obrócić lusterka
b) kierownik: stara kurtka i portki i zewnętrzne ochraniacze łokcie kolana ? Buty mocne ale zarazem żeby była precyzja sterowania ?

O czymś zapomniałem? Jak myślicie ?

:
ściągnij plastiki
lampe przód
moze zegary
przydałaby sie klatka jaką chyba miał evil

no i licz sie że zaliczysz mnóstwo gleb także motocykl nie bedzie wyglądał superowo i nie sprzedasz go za normalną cene

wg mnie ciuchy nie musża byc stare to są małe predkości takze tu szlifa nie bedziesz wystarczy dobry stórj z ochraniaczami

jezeli sie z tym godzisz to ćwicz myśle że tu przede wszystkim to odblokowanie sie psychicznie przed pochyłami i wiara we własne opony przy małych predkościach ;)

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
cosinus
[Usunięty]
:
Yarccom napisał/a:


no i licz sie że zaliczysz mnóstwo gleb także motocykl nie będzie wyglądał superowo i nie sprzedasz go za normalną cene

Czy dobrze rozumiem, pojawianie się GS w takich sytuacjach (w szkołach doskonalenia) nie jest przypadkowe? Coś w nim pewnie jest ;)
Rzeczywiście tu by trzeba pomyśleć o moto na chodzie w dość zaawansowanym wieku.
Yarccom napisał/a:

myśle że tu przede wszystkim to odblokowanie sie psychicznie przed pochyłami i wiara we własne opony przy małych predkościach ;)

Dokładnie o to chodzi

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.