Szukam iglicy gaznika 96r
Odpowiedz do tematu

: Szukam iglicy gażnika 96r
Witam poszukuję iglicy do gaźnika 96r albo pasującej wiem tylko że to gaźniki mikuni niby wersja okrojona
jedna tak się wytarła
Nie wiem czy trzeba wymieniać obie i czy razem coś jeszcze ?

Darek
:
Zapytaj tutaj: https://allegro.pl/oferta/suzuki-gs-500-gaznik-czesci-gaznika-plywak-11968608910

ostatnio brałem u niego kilka części do gaźnika

:
Dzięki skontaktuję się

Darek
:
Nie znalazłem ktoś jeszcze coś wie ?

Darek
:
Na aliexpress są całe zestawy z uszczelkami itd ale nie wiem co to jest warte. może niedługo się przekonamy.
Ewentualnie aso śpiewa za nowe 93 pln

GS 500 SF
:
https://mike.larsson.pl/pl/vehicle/suzuki-gs-500:20253/category/10412050800/article/623948/

https://mike.larsson.pl/pl/vehicle/suzuki-gs-500:20253/category/10412050800/article/645728/

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Dzięki to z aliexpress już kupiłem iglice są o 2 cm za krótkie i cieńsze reszta wygląda podobnie na jutro umówiłem się z lepszym specem o de mnie nie zobaczy bo moja cierpliwość się kończy

Darek
:
Dariusz, u tego gościa z allegro co wkleiłem link nie dostałeś iglicy?
Zadzwoń do niego, ma na sprzedaż każdą część gaźnika, ale nie wszystko wystawia na allegro.
Ja właśnie od niego dostałem iglicę (u mnie też się tak wytarła i ostatecznie się złamała).
Kosztowała 50zł z przesyłką.

:
Dzięki faktycznie jak zadzwoniłem to mnie przeprosił bo ktoś tez na allegro go pytał i myślał że to ten sam dlatego się nie odezwał jutro mam dzwonić raczej ma.
Powiedz czy tą plastikowa część co wchodzi iglica tez wymieniałeś bo luz jest spory ?

Darek
:
Dariusz napisał/a:
tą plastikowa część co wchodzi iglica tez wymieniałeś bo luz jest spory ?

Tak, też wymieniałem. Przez wyrobienie suwaka iglica miała luz i się przetarła jak u Ciebie.

Generalnie u mnie zaczęło się od wytarcia prowadnic przepustnicy (przez brak serwisu/czyszczenia
gaźników przez poprzednich właścicieli). Wytarte prowadnice przepustnic wyrobiły suwaki iglicy i popsuły iglicę :przestraszony:

:
ziomek4000, linki nie działają. Wrzuciłeś je jak byłeś zalogowany ?

:
Dzięki YSZCZI to zamówię tą prowadnicę tez

Darek
:
yaszczi napisał/a:
ziomek4000, linki nie działają. Wrzuciłeś je jak byłeś zalogowany ?


Kurcze faktycznie nie działa. Niby jest opcja wejścia do sklepu bez zakładania konta ale też nie działa.

Tak czy inaczej Larsson ma w swojej ofercie zestawy naprawcze w których skład wchodzą wszystkie elementy wewnętrzne gaźnika. Założenie konta nic nie kosztuje więc warto sprawdzić.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Dariusz, i jak tam? ogarnąłeś iglicę? jakby co to mi jedna została, ponieważ kupiłem dwie, ale się ostatecznie nie przydała. Jakby co to mogę odsprzedać.

:
Dopiero dzisiaj mogłem odczytać numer z iglicy ( bo mechanik wyjechał) 5DH9 ale jeszcze potrzebuję ten plastik tą prowadnicę, dzwoniłem do gościa ma mi jutro dać odpowiedz

[ Dodano: Wto 28 Lut, 2023 ]
YASZCZI ja potrzebuje też ten slizg co chodzi w tym iglica. Masz tez to na zbyciu i taki masz numer tej iglicy czy to nie jest takie ważne ?

Darek
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.