powrot do korzeni - yaszczi GS500 Scrambler / BRAT
Odpowiedz do tematu

:
Patrzę na malowanie i tak kolor mega na foto, pas przez środek zbiornika koks jedynie to takie mieszane uczucia mam co do napisu (nie żebym miał coś do marki :wstyd: ) gdzie na standardowymi malowaniu wygląda Ok to tutaj by się prosiło o wstawienie logo bądź napisu w dwóch kolorach (czerna obwoluta i białe litery) aby trochę upodobnić do kartera silnika.

Wiem jak się tak znam to niech sam odwal taki projekt ale to moja opinia.

Ps
poza tym mam nadzieję że na zlocie ten kocur się pojawi :)

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Gamer, z tym napisem to była długa historia i w końcu stanęło na klasycznym napisie"SUZUKI"
generalnie mi się podoba :P

Na zlocie będzie, ale w przyszłym roku... jeśli się wyrobię... :przestraszony:

:
Go też będziemy upalać? :rotfl:

:
Borek, no k... raczej :przestraszony:

:
Też planuje kupić GSa i coś z nim podziałać. A dzisiaj. W Malborku widziałem fioletowego jak mój to łezka w oku była 🤣

:
Fajnie to wyszło :)

"In this wild and woolly universe, there are three things you can count on: your brains, your bros and your bike!"
:
przyszła zima to można reaktywować prace :D

Uszczelniacze w lagach wymienione, zaciski wyczyszczone.

Wydech już na gotowo, jednak w bandażach :P

Zachciało mi się mieć blokadę kierownicy więc musiałem przerobić tuleję pod górną półką.
Obniżyłem o 5 mm górną półkę i blokada działa :D Niestety starej tulejki nie dało się przetoczyć, bo była wydrążona od wewnątrz.

Cisnę dalej. :cwaniak:

:
brat Łełka napisał/a:
I jest tabliczka zeby bylo gdzie ch uja na zlocie narysowac <serce>


Gruby, nie ma miejsca na ch uja :D

:
Cos sie wymysli :P

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Kokpit nabiera finalnego kształtu. Jeszcze tylko wyświetlacz zmiany biegów, ale mam już na niego miejsce.

Trzeba teraz gdzieś upchać całą elektrykę. Kształt siedzenia i brak owiewek ogona nie ułatwiają sprawy <olaboga>

:
kabelki, kabelki :przestraszony:

:
yaszczi napisał/a:

Trzeba teraz gdzieś upchać całą elektrykę. Kształt siedzenia i brak owiewek ogona nie ułatwiają sprawy <olaboga>

Nie placz, masz kupe miejsca, ja w shadowce musialem wszystkie przekazniki, bezpieczniki spod siodla upchac w 1.5 litrowym zbiorniczku

Tej, wyswietlacz biegow? Spoko :D Kiedy wpada quickshifter? :rotfl:

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
1,5 litra to mało :D

Quickshifter zbędny, a wyświetlacz biegów przydatny i ten co mam to kosztował śrubki.
Udało mi się rzutem na taśmę zakupić ostatnią sztukę, bo koleś co to kiedyś produkował już się tym nie zajmuje.

:
brat Łełka napisał/a:
yaszczi napisał/a:

Trzeba teraz gdzieś upchać całą elektrykę. Kształt siedzenia i brak owiewek ogona nie ułatwiają sprawy <olaboga>

Nie placz, masz kupe miejsca, ja w shadowce musialem wszystkie przekazniki, bezpieczniki spod siodla upchac w 1.5 litrowym zbiorniczku

Tej, wyswietlacz biegow? Spoko :D Kiedy wpada quickshifter? :rotfl:


Gruby miałeś rację. Płacz był niepotrzebny.
Wiązki kabli z przodu upchane w lampę. Z tyłu się też pomieści.

Ładnie gada ten wydech. W końcu go usłyszałem :wstyd:

filmik z dzwiękiem wydechu: https://youtube.com/shorts/EcgNb697lqQ?feature=share

:
yaszczi napisał/a:

filmik z dzwiękiem wydechu: https://youtube.com/shorts/EcgNb697lqQ?feature=share

Dej mu!

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.