Klaniam sie nisko.
Odpowiedz do tematu

: Kłaniam się nisko.
Witam wszystkich forumowiczów i czytelników forum.Na imię mam Artur, mieszkam w Zielonej Górze i jestem młodym(?! 63 :< ), no niech będzie, początkującym motocyklistą. Moja przygoda z jednośladami, pomijając przedhistoryczne czasy ojcowskiego komarka, zaczęła się w 2017 roku, gdy z okazji przejścia na emeryturę, dzieciaki, widząc że aż kark mi trzeszczy przy oglądaniu się za każdymi przejeżdżającymi 2oo kupili niespodziankę - bzyka - Benyco Mocca, 50 jako że nigdy nie miałem żadnego pojazdu ani żadnych uprawnień(poza kartą rowerową, kiedyś takie były) ;) . Po przejechaniu 2 sezonów, podczas których często dziwiłem się jak ten bzyk jeździ, dowiedziałem się że to fałszowana na 70 - 50. Rozpocząłem intensywne starania o prawko A. Po wielu godzinach kursu (na osobny temat) i 2 krotnej próbie udało się zdobyć lejce a po roku, w październiku 2020 nabyć wymarzony motocykl, za radą doświadczonych jeźdźców, Suzuki GS 500 z 2007 roku. Do tej pory najdłuższa wycieczka to około 220 km w jedną stronę. Ostatnia krótka wycieczka (120 km) zakończyła się niestety lawetą. Motorek zaczął się dusić około 30 km od domu. Wielkie podziękowania dla jeźdźca litrowej kawy Rafała z Nowej Soli, który w kłopotliwej sytuacji poświęcił dużo energii i swegu czasu na poratowanie newbie takiego jak ja. Są jeszcze dobrzy ludzie na świecie. To by było teraz na tyle i LWG.
Fotek jakoś dodać nie mogę.

:
Hey, Witamy na forum. Małymi kroczkami i zaczną się trasy po po 500/600 kilometrów :D Co do dławienia motocykla może masz pomieszane przewody paliwowe ON, RES, PRI - to taka rada na szybko bo często jeśli ktoś tam pcha łapy nie do końca potem podepnie dobrze. Powodzenia.

GS 500 SF
:
Cześć :)

GS500F '05 => XL1000V '05 + GSX-R750W '92 (ex BociekPL)
:
Witam Bociek. Myślę że przewody ok. Motorek przejechał ok. 1600km od kwietnia bez żadnego protestu, dopiero teraz zaczął straszyć. Nie sprawdzę tego jednak teraz bo dzisiaj przylecialem do Genewy by polatać z synem wokół jeziora. On na Versysie 650, ja na pozyczonej przez niego hondzie cbf 300. Oby pogoda dopisała.

:
Czesc
Do zobaczenia na zlocie w czerwcu

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Cześć. To jeszcze dużo czasu, ale możliwe że tak.

:
Witam :hyhy:

Suzi GS500 = Sózuki DR 350 '91 = Yamaha FZS 600 Fazer '03
:
witamy na forum :)

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Witam. Właśnie wróciłem z Genewy. Teraz czas na kontakt z mechanikiem i sprawozdanko z wypadu motocyklowego w około jeziora (jednak honda 300 r). Ale o tym raczej w innych działach forum.

:
Witamy na forum, na forumowy zlot w przyszłym roku blisko więc zapraszamy ;)

:
Cześć i czołem :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.