Suzuki GS 500 SF
Odpowiedz do tematu

:
Jaka subtelna kryptoreklama sklepu motocyklowego xD. Przebranżowić musisz na swoje barwy.

Wyglądają jak lodówki turystyczne. (jednak przetłoczenia i wstawki na narożnikach jak w TRAXach dają trochę charakteru) Ale ciekawy ile są warte te Moto-letko w sieci.

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Kufry jak kufry, ale za to jaki czaderski UAZ w tle <spoko>

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
brat Łełka napisał/a:
Kufry jak kufry, ale za to jaki czaderski UAZ w tle <spoko>


To Boćkowe daily jak napada u niego dwa metry śniegu

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
UFFF chwila na update. GS jest prawie gotowy ale chyba nie będę go już ruszał w tym sezonie. GSX-R ma się świetnie i lata jak wściekły :) Chce go sprzedać ale nie mam serca. Varadero miało nieco większy serwis a newsów serwisowych nieco się nazbierało: Wymieniłem już olej 2 razy i szykuję się we wrześniu na trzecią w tym roku wymianę oleju. Wymieniona przednia opona tuż po zlocie, mam kupioną już tylną ale jeszcze kończę starą. Wymieniłem pompę paliwa gdyż nieco szarpało mi przy trzymaniu stałej prędkości, dzięki temu zabiegowi zyskało tez nieco żwawości. Wymieniłem też płyn chłodniczy. Miałem tez problem z czujnikiem cieczy i przy łapaniu temperatury płynu chłodzącego powyżej 100'C motocykl awaryjnie gasł. Jak się okazało czujnik był ok a problemy stworzył nagar na oryginalnym czujniku. Więc Rav i Ziomek przeczyśćcie czujnik przy kolejnej wymianie płynu :) Do zrobienia mam napęd a raczej sam łańcuch bo podczas trasy do Grzybowa nie miałem ze sobą smaru do łańcucha a jak się okazało 1125 kilometrów na jednym smarowaniu to za dużo i zatarło ogniwa.

GS 500 SF
:
Zapamiętam dobrą radę. Na razie walczę ze słynnymi uszczelkami wydechu. Dzisiaj odebrałem od tokarza tulejki z miedzi i mam nadzieję że po wymianie już nigdy nie będę musiał tego robić ponownie.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Kolejne zakupy do Varadero. Tym razem wymiana napędu na zębatki JT i napęd Iris x-ring z Sunstara Esjota i o-ringu.

GS 500 SF
:
Ja odebrałem od tokarza miedziane tulejki do uszczenienia wydechu. Mam nadzieję że już nigdy nie będę musiał tego rozbierać.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
mały update wielkiej walki sprzed 2 tygodni ...

GS 500 SF
:
Kto mówił, że się przodu nie da zakopać? :P

XR&XR&FE
:
nav napisał/a:
Kto mówił, że się przodu nie da zakopać? :P

Nawet tarczy mu nie było szkoda :D

:
Dziś na szybko zrobiłem lagi. Jutro lecę na przegląd.

GS 500 SF
:
Ale tak bez żadnego zlotu? ;)

XR&XR&FE
:
:D już i tak lekko przekroczyłem interwał wymiany. Teraz 108'500 następny przy 130'00

GS 500 SF
:
Małe bieszczadowanie i olejarki testowanie:




























GS 500 SF
:
Cymes

O kurteczka, Pacific Coast! Jak ja kiedys chorowalem na to moto

Ostatnio zmieniony przez brat Łełka Wto 12 Kwi, 2022, w całości zmieniany 2 razy
Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.