Piaseczno nowy aktualny termin zlotu 20-22.08.2021
Odpowiedz do tematu

:
Pogoda szykuje się całkiem dobra :) Bierzcie zapas trunków i do zobaczenia jutro! :D

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Trunki kupi się na miejscu bo już nie ma miejsca w kufrach. No chyba że bez opakowań to wtedy jeszcze kilka litrów by się zmieściło

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Hej, ja niestety ze względów osobistych muszę odpuścić Piaseczno :|
bawcie się dobrze i wypijcie browarka za mnie :)

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
Ja za to wbijam jutro po śniadaniu. Niech ktoś trzyma jedno chłodne PWK ;)

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
Dotarliśmy niedawno do wwa. Było pięknie :) Super was było zobaczyć, zagrać w piwko i wykąpać się w nocy ( Dosia szanuję za inicjatywę :hyhy: ) Piaseczno to jest to - ta woda i natura nigdy mi się nie znudzi :D Rage wspominaliśmy między innymi o Tobie i wypatrywaliśmy do samego końca :) Postaram się wrzucić zdjęcia na google dysk i jakoś tu udostępnić. Jak macie foty to dawajcie;)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Też niedawno dojechałem. Było zajebiście jak zawsze ;) Dzięki za spotkanie :)

GS500F '05 => XL1000V '05 + GSX-R750W '92 (ex BociekPL)
:
My koło 15 byliśmy w domu :D
Przedostatni weekend sierpnia 2022 znowu piaseczno :D 19-22.08 :D

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
I ja się melduję. Dzięki za spotkanie i grę w pifffko - jedyny sport wyczynowy który uprawiam <paker>
Valdi - dzięki za obejmę :padam:
Nav, ta bałkańska śliwowica to jednak ZUO
MAX - konserwa z łosia przywróciła mi metabolizm <jem>
Santos - dojechałeś? Tak nagle i bez pożegnania... :troll:

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
Również melduję się w domu. Dojechaliśmy chwilę po 21 robiąc po drodze postój w Toruniu na pierniki i u mojej siostry na obiad.

Przewidując koniec ogonkowych imprez (no chyba że organizator się odnajdzie) proponuję robić Piaseczno 2 razy w sezonie.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Z Bezelem dziękujemy za spotkanie. Rany! Jak dobrze było zobaczyć Was po roku!! Szkoda, że tylko na chwilę.
Max dzięki za bezalkoholowe :rotfl:

Mam nadzieję, że Ogonki to jednak jeszcze się reaktywują :( :niepewny:

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
johnny napisał/a:

Santos - dojechałeś? Tak nagle i bez pożegnania... :troll:


40 km od Wrocka dorwała mnie burza, ale nowa opona zdała egzamin - żyję :rotfl:

aka Red 2.0
:
Nav może otwierać mobilny serwis ^^

:
Czyje niebieskie klapki?
Klapki pozostawione na Piasecznie, właściciel może je odebrać
Trochę późno ale zapomniałem o nich wcześniej. 😅 Aż tu nagle w bagażniku, kur.. czyje to? 🤔

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
Możliwe że moje. Muszę sprawdzić w garażu czy tam są.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.