Suzuki GS 500 SF
Odpowiedz do tematu

:
Bōsōzoku

GS 500 SF
:
Jak na razie wygląda jakby stójka na tylnym kole nie wyszła :D

Tak poza tym czy w Bōsōzoku nie ogon jest zadarty tylko kanapa ma taki jebitny "zagłówek"?



PS
poza tym jak ty tam byś załadował tego twojego Vanucciego na tył, o śpiworze śpiwór Araia nie wspomne :troll2:

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Stary stelaż był trochę krzywy, powodował naprężenia i mocowania owiewek są uszkodzone, jeszcze je może odratuje a jak nie to cały tył trzeba będzie zmienić. Stelaż już kiedyś kupiłem na zapas obecny był aluminiowy a ten jest ze stali więc spawanie powinno wyjść lepiej niż mocowanie na śruby.

GS 500 SF
:
Spawanie powiadasz :rotfl:



A to jak to było?? Pierwotny tył to wersja aluminiowa od nowszej wersji SVki a stal jest od starszej ??

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Aluminiowy stelaż w SV-kach był we wszystkich litrach i 650 od k5 (czarna rama) K3 i k4 ma stalowy tył. Wagowo GS dostanie ze 2, 3 kilo :D

GS 500 SF
:
BociekPL napisał/a:
Wagowo GS dostanie ze 2, 3 kilo :D


No to gdzieś trzeba gdzieś zrobić redukcje masy żeby koń nie odczuł różnicy Xd (i kto to mówi)

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
GS 500 E nadal przymiarki. Przyspawałem już mocowanie siedzenia oraz wstępnie mocowanie ramy z góry. Dalej czeka mnie przeróbka mocowania dolnej części zadupka. Materiały już mam ale jak wiadomo nie ma że łatwo i wydech poleci kilka cm w tył, więc znów trzeba będzie rzeźbić kolektor wydechowy albo przyjanuszyć i zrobić tylko inne mocowanie. Na obecną chwilę ogon to priorytet.

GS 500 SF
:
Dziś mam tłusty czwartek i walentynki w jednym. Arai Chaser-X Cliff White

GS 500 SF
:
ohoho nieźle,

a to z tego sklepu z UK czy w innym miejscu źródełko wybiło z funduszami??

To teraz zamiast okularów "pro shade" albo fotochromik powinien wpaść :D

Ostatnio zmieniony przez Gamer Sro 10 Lut, 2021, w całości zmieniany 1 raz
GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Kask był kupiony w jUKeju w helemt city pod koniec zeszłego roku ale właściciel nie trafił z rozmiarem (L-59) i postanowił sprzedać. Ogłoszenie wisiało niecałe 30 minut Mam paragon, pinlocka i resztę gratów. Choć dobrze wiesz że chodziło mi tylko o worek na śpiwór a reszta to ch... :D Cenowo to mam do sprzedania jeszcze trochę szpiku i nerkę :D

GS 500 SF
:
nie trafił powiadasz, on tak specjalnie dla Ciebie zrobił.

Myślałem że globus masz większy od mojego ale spojrzałem na mojego Quantuma i mój jest tak opisany 59-60 7 1/4 - 7 3/8.

Wychodzi że jego poprzednik zrobił odpowiednia ilość kilometrów aby doczekać wymiany

Weź podlicz tak ogólnikowo ilość kilometrów i czekam recenzje kasku po przebytym motomaratonie XD

a nie daj się namówić na wypinanie wnętrza bo w swoim to zrobiłem przy montażu interkomu i ch#j mnie trafiał żeby to złożyć zusammen do kupy :wstyd:

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Stary Chaser Wraith będzie opisany

GS 500 SF
:
Wycinanie, docinanie i heftowanie. Oczywiście tym razem wszystko do poziomicy.

GS 500 SF
:
kurła szykuje się bestia :) ja swojego jeszcze nie złozyłem mam nadzieje że zdążę..

:
mimo że Viadro mam już jakiś czas to dopiero niedawno odebrałem kufry od kumpla. Jest jeszcze centralny ale gdzieś się zapodział. Szerokość z luframi to 117 cm. Przy okazji olej zmieniony przy przebiegu 98290 km.

GS 500 SF
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.