az sie kurzy...
Odpowiedz do tematu

: aż się kurzy...
hejka, melduję się w Gdańsku po przeprowadzce z Wawy, widzę ze forum pomorskie kurzem kusk obrosło. Więc tak się zastanawiałem kto jest jeszcze aktywny i kto może by chciał jakąś trasę w któryś weekend zrobić? Dajcie znać czy w ogóle ktoś byłby chętny :) to wtedy coś się zaplanuje

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
Melduję się 👊

Yamaha Yamasoul Tyryryryryroł
:
Ja się chętnie też umowie.

Suzi GS500 = Sózuki DR 350 '91 = Yamaha FZS 600 Fazer '03
:
damn, już cały rok minął odkąd zameldowałem się w 3-city.. powiedzcie ludzie jak tam wasza chęć do wspólnego jeżdżenia? może by zrobić jakieś małe spotkanko przy bezalkoholowym? można by pomyśleć, pogadać o małych wypadach?
Planuję no. w jakiś weekend do Bytowa pojechać, Elbląg chciałem też zobaczyć bo nigdy nie byłęm, lub gdzieś po okolicy :)
Wiadomo, w grupie raźniej

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
Ja chętnie tyle, że śmigam bardzo powoli :rotfl:

:
Ja chętnie :cwaniak:

Yamaha Yamasoul Tyryryryryroł
:
To bedziemy w intouchu. Na zlocie szczegóły ustalimy :)

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
tośmy ustalili :rotfl:

Yamaha Yamasoul Tyryryryryroł
:
ja z Rage jeździłem, zwłaszcza odcinek offroadowy był mega:P musimy powtórzyć gdzieś u nas :rotfl:

:
Cześć i czołem!
Czy w najbliższą niedzielę będzie komu polatać i pokazać koleżance z dalekiego południa uroki regionu?
W poniedziałek po południu muszę być w Łebie, ale myślę, żeby już w sobotę wieczorem dojechać do 3city.

:
haha faktycznie ustaliliśmy....

A odcinek offroadowy, pokazał mi że Honda ma duże możliwości, nic tylko kostkę zakładać.

Betasza, na chwilę obecną weekend mam wolny, więc jak pogoda pozwoli możemy ustawić się na niedzielę :) ja z racji pochodzenia proponuje ogólnie Kaszuby, Wierzyca i te rejony :)

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
Hej, pisze sie ktoś na wyjazd do Bytowa w niedzielę? Myślę wlasnie o rozprostowaniu kości w weekend :)

... ask me no questions and I tell you no lies ...


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.