Problem z ssaniem
Odpowiedz do tematu

: Problem z ssaniem
Siemanko

Mój GS ostatnio zaczął coś świrować i przy odpalaniu z włączonym ssanie wgl nie chce złapać obrotów. Odpali i od razu gaśnie. Ktoś wie jak to rozwiązać?

:
Mam podobnie po regulacji i synchroinizacji gaźników. Jak jest ciepły pali bez problemu. Ale ostatnio jest chłodek więc spojrzałem w intrukcję. Gdy jest bardzo zimno należy odpalać w taki sposób, że ssanie trzymasz na maksa i lekko otwarta przepustnicę gdy złapie obroty odpuszczasz gaz i ssanie ,żeby miał jakies 2-3 k obrotów jak chwile pochodzi to możesz ssanie wyłączyć i już powinien normalnie się rozgrzać.

:
Maquan napisał/a:
Mam podobnie po regulacji i synchroinizacji gaźników. Jak jest ciepły pali bez problemu. Ale ostatnio jest chłodek więc spojrzałem w intrukcję. Gdy jest bardzo zimno należy odpalać w taki sposób, że ssanie trzymasz na maksa i lekko otwarta przepustnicę gdy złapie obroty odpuszczasz gaz i ssanie ,żeby miał jakies 2-3 k obrotów jak chwile pochodzi to możesz ssanie wyłączyć i już powinien normalnie się rozgrzać.


Jak dajesz ssanie to nie dajesz gazu. Jeśli musisz robić inaczej to znaczy, że nie masz 100% dobrze ustawionych gaźników.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.