Szarpie przy przyspieszaniu
Odpowiedz do tematu

:
wporzo Ty masz 13 czy 14 lat?
Zabierz się za gaźniki, zdejmij bak, przy okazji sprawdź filtr powietrza, sprawdź kranik (temat: abc kranika) itd.
A nie piszesz, pomocy, pomocy, co to może być? Kilka odpowiedzi było, sprawdziłeś to?
Nie! Jeszcze jeden raz napiszesz pomóżcie to masz bana ode mnie.

wporzo
[Usunięty]
:
hubert bardzo dziekuje o taka odpowiedz, o to mi chodzilo, widzisz nie mam duzo czasu, moto sprawdzam 15, to ma byc prezent, jak by to wygladalo gdy wreczylbym uszkodzone moto.

Widget
[Usunięty]
:
callum napisał/a:
Hmm, a z jakich obrotów szarpie? Jeśli jedziesz na niskich obrotach to ma prawo szarpać, jeśli gwałtownie dodasz gazu.

Spróbuj, czy ten sam problem będzie się pojawiał jeśli będziesz naprawdę łagodnie odkręcał gaz. Zawsze powinno się łagodnie obchodzić z gazem w motocyklu, to nie jest tak, jak w skuterze, że można jeździć na zasadzie ON/OFF :D

Jeśli już o tym wszystkim wiesz to sorry, że piszę oczywistości, ale wiele osób o tym nie wie :)


Witam mam nastepujący problem

Dzisiaj troche pojezdzilem i gdy ruszalem MOTOCYKL strzelal fochy, a mianowicie gdy ruszalem z pod gorki i chcialem dynamicznie ruszyc to mi gasl, jak ruszalem na plaskim to szarpal szarpal az wskoczyl na 4 tys obroty i szedl jakby nie ten MOTOCYKL . Chyba ze przytrzymywałem sprzeglo torche dłużej to mi ladnie szedl, ale nie bylo tego odejscia z miejsca jakiego sie spodziewalem. Co jeszcze zauwazylem jak ruszalem na ssaniu pod gorke to mi szedl pieknie. I teraz moje pytanie czy tak jak napisal callum wina jest po mojej stronie bo za szybko puszczam sprzeglo czy to cos z kranikami itp? Paliwo z podejrzanej stacji juz splynelo teraz idzie paliwo z orlenu wiec chyba paliwo mozna wykluczyc. Z gory dziekuje za pomoc

MOTOCYKL! Motor ma pompa do szamba! / leon

swistaq
[Usunięty]
:
Cytat:
Paliwo z podejrzanej stacji juz splynelo teraz idzie paliwo z orlenu wiec chyba paliwo mozna wykluczyc. Z gory dziekuje za pomoc


To że spłynęło to nie znaczy że syf który z nim był też spłynął, a raczej osadził się gdzieś i pewnie stąd problemy.

:
Trochę odswierzę temat.. u mnie jest odwrotnie. Obojętnie, jak przyśpieszam ( dynamicznie lub spokojnie-liniowo ) zawsze między obrotami 8tys- 10tys następuje chwila "zawahania" ( 2-3 sek ) zanim moto zacznie z nowu dalej przyspieszać. Co to może być ?

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na motocyklach, to jakby dziewica prowadziła blog o wyrafinowanym sexie :-)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.