Kupie Suzuki GS 500 E
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Kupię Suzuki GS 500 E
Cześć długa przerwa była ale ostatnie 5 lat jeździłem Hornetem , jednak te Suzuki które miałem wcześniej coś takiego w sobie miało ze chciałbym wrócić do 500-tki .

Mój budżet to max 6000 zł interesuje Mnie golas to znaczy Naked.
Chciałbym by motocykl był uszanowany i zadbany najlepiej w oryginale bez miliona zbędnych modyfikacji , oczywiście nie poobdzierany porysowany czy pogięty i powgniatany lub połamany.
Najlepiej województwo łódzkie lub tak w promieniu około 150 kilometrów od łodzi , jeśli będzie zarejestrowany w PL to fajnie bo chciałbym po zakupie wrócić nim na kołach.

Jeśli coś macie podsyłajcie.

:
Widze posucha, nikt nie sprzedaje?

Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...

-------------

Motorynka PONY ---> Romet Kadet ---> Yamaha Mint ---> Derbi GPR ---> Suzuki GS 500 ---> Suzuki GSX 1100 ---> Africa Twin
---> Jeep Wodnik Szuwarek
:
Witam. Posiadam gs na sprzedaż ( chcę kupić RF 900) ale moto jest przerobione.... ciut ciut :rotfl:

:
Lutek76 napisał/a:
Witam. Posiadam gs na sprzedaż ( chcę kupić RF 900) ale moto jest przerobione.... ciut ciut :rotfl:


To może napisz coś więcej?

Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...

-------------

Motorynka PONY ---> Romet Kadet ---> Yamaha Mint ---> Derbi GPR ---> Suzuki GS 500 ---> Suzuki GSX 1100 ---> Africa Twin
---> Jeep Wodnik Szuwarek
:
Bociek ma GSa bez modyfikacji :P

:
Uszanowanego, nakeda i w oryginale to ma kolega pawulon40, nawet się kiedyś odgrażał że sprzeda ale chyba się rozmyślił ;)

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
Można zamknąć kupiłem maszynę w zeszłym roku.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.