Piaseczno 26-28.07.2019
Odpowiedz do tematu

: Piaseczno 26-28.07.2019
Piaseczno 2019 odbedzie sie w ostatni weekend lipca czyli w dniach 26-28 lipca
edit by yaszczi

Powoli zbliża się lipiec. Czas pomyśleć o tegorocznym spotkaniu nad jeziorem Piaseczno.
Spotkanie nie ma charakteru zlotu. Przyjeżdża się na własną rękę, nie ma potrzeby rezerwowania niczego.
Śpimy w namiotach. Rozbijamy się na "drugiej plaży". Kto był to wie.

Więcej o ośrodku:

www.twojepiaseczno.pl

Powiedzmy, że 14 lipca ankieta pokazuje, który termin wybraliśmy.

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
sonda lambda !

Das Drone !!
:
może, może w końcu się uda ;)

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
Witam, jestem nowy i chętnie poznam innych użytkowników. Jestem otwarty na każdy termin.

:
Użytkowników raczej nie uświadczysz, ale za to (nad)używających będzie pod dostatkiem :troll2: Wbijaj!

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
Czyli wygląda na to, że spotykamy tradycyjnie się w ostatni weekend lipca (26-28).

I tu nasuwa się pytanie. Kto chciałby zacząć już w czwartek 25.07? :hyhy:

aka Red 2.0
:
Czyli ustalilismy. Piaseczno 2019 odbedzie sie w ostatni weekend lipca czyli w dniach 26-28 lipca

Nie moge edytowac posta / tematu. Moderator moze skasowac ankiete i dac date w temacie. :)

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
Santos napisał/a:
Czyli wygląda na to, że spotykamy tradycyjnie się w ostatni weekend lipca (26-28).

I tu nasuwa się pytanie. Kto chciałby zacząć już w czwartek 25.07? :hyhy:



:hyhy:

Das Drone !!
:
Ej, a ten... kołujemy jakieś kajaki?

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
Hej Ja też ze swoją oponujemy za kajakami więc liczcie 2 osoby na pewno do tego grona. Ileż można pić na lądzie ;D :)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Otóż to, Podkopnik. Zabawa w „kryj ryj” przy silnym nurcie i 2 promilach to jest czelyndż :hyhy:

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
Santos napisał/a:

I tu nasuwa się pytanie. Kto chciałby zacząć już w czwartek 25.07? :hyhy:


Powiem, że ja się piszę, bo niestety 26-28.07 jednak nie mogę ;/ może ewentualnie do ranka 27 będę mógł zostać.
Więc chętnie przyjadę 25.07 - a nawet nie mam nic przeciwko na 24.07 ;)

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
:)))) )) w piątek na wieczór będę. z navem chyba offem wyjedziemy. Mówił coś o piątku o 15.00

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
je je jeeee

a w ogóle to kto planuje być?
:zdziwko:

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Czy ktoś jedzie z wawy autem i zabierze parę gratów?? :D

Dzwoniłem w sprawie kajaków na sobotę. My na pewno chcielibyśmy się wybrać a że rezerwacja jest od 2 kajaków (2osobowych) w górę więc proszę o info kto z was byłby jeszcze chętny.
Jako że frekwencja zlotowa zapewne nie będzie tak duża jak w latach poprzednich to na miejsce spływu trzeba będzie podjechać na moto.

Cena za kajak dwuosobowy 65zł

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.