Suzuki GS500E z 2006, z okolic Warszawy
Odpowiedz do tematu

: Suzuki GS500E z 2006, z okolic Warszawy
Cześć, planuję zakup GSa na mój pierwszy motocykl i chciałbym poprosić doświadczonych forumowiczów o opinie na temat motocykla z ogłoszenia.

Link do aukcji:
Link do otomoto

Na historiapojazdu.gov.pl zarejestrowany jest przebieg 6tkm z 2016, ale w Polsce jest od 2015.
Tak mały przebieg raczej nie jest realny, jak myślicie?
Widać też że cały jest malowany, osobiście mi to nie przeszkadza, ale czy powinno wzbudzać podejrzenia? Czy może to jest zabezpieczenie przed korozją?

Szukam jakiegoś motocykla na A2 z okolic Warszawy, może ktoś z Was sprzedaje swoją maszynę, lub zna kogoś?
Nie mam konkretnego przedziału cenowego, ale wolałbym nie wydawać więcej niż 6000 zł na pierwszy motocykl na dojazdy do pracy.
Szukam motocykla za 6000-6500 zł.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

:
Cześć,

Może mój? Mam wersję F ale z podniesioną kierownicą więc dobrze się jeździ i manewruje między autami. Oddam w mniejszych pieniądzach niż 6k.

:
Ja bym odpuścił tego GSa z linku.
To, że malowany to mały problem. Gorzej, że oryginalnie była to wersja z owiewkami, więc moto mogło zaliczyć coś więcej niż paciak na parkingu.
Napęd pordzewiały, przełączniki na kierownicy nie wyglądają na oryginalne (choć mogę się mylić bo GSa nie mam już od wielu lat), bałagan w elektryce, brak lusterek. Ogólnie moto wygląda jakby było składane w pośpiechu z tego co było pod ręką.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
AdamWaw napisał/a:
Widać też że cały jest malowany, osobiście mi to nie przeszkadza, ale czy powinno wzbudzać podejrzenia?
oryginalnie to była wersja z owiewkami tak jak pisze kempes - widać po chłodnicy oleju.
Lewy dekiel srebrny (tak jak miały wszystkie F'ki) prawy czarny...

Kable prowadzone ciekawie, ale może w F'kach szły pod owiewkami - nie wiem.
rama chyba przerysowana z prawej strony.

Też bym go odpuścił...

:
Dziękuję za szybkie odpowiedzi, odpuszczę sobie :)

PanCaro napisał/a:
Cześć,

Może mój? Mam wersję F ale z podniesioną kierownicą więc dobrze się jeździ i manewruje między autami. Oddam w mniejszych pieniądzach niż 6k.


Bardzo chętnie rozważę tą ofertę. To jest to ogłoszenie?
http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=19213

Do Tłuszczu z Białołęki nie mam daleko i chętnie się przejadę :)

Co do podniesionej kierownicy to jestem raczej z tych niskich (170), więc nie wiem czy dla mnie to będzie dobre rozwiązanie. Jak myślisz?

:
Tak chodzi o to ogłoszenie ;)


Co do kierownicy to najlepiej żebyś się przejechał. Dla mnie jest bardzo wygodnie. Kolega ostatnio jeździł na GSie i powiedział, że też mega wygodnie a ma ok. 171.

Jeśli moto Ci podpasuje a kierownica nie to dorzucam oryginalne risery. Także możesz sobie przywrócić oryginalną wysokość.

:
Mam nakeda z 2008 roku (lodzkie). Jesli jestes zainteresowany zapraszam na priv.

: Re: Suzuki GS500E z 2006, z okolic Warszawy
AdamWaw napisał/a:
Cześć, planuję zakup GSa na mój pierwszy motocykl i chciałbym poprosić doświadczonych forumowiczów o opinie na temat motocykla z ogłoszenia.

Szukam jakiegoś motocykla na A2 z okolic Warszawy, może ktoś z Was sprzedaje swoją maszynę, lub zna kogoś?
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.


Jeśli szukasz na A2, to sprawdź ile Kw ma wpisane w dowodzie rejestracyjnym. Ja kupiłem z 35.1 Kw i wpakowałem się w nie małe kłopoty ( na A2 max to 35 Kw ).

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na motocyklach, to jakby dziewica prowadziła blog o wyrafinowanym sexie :-)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.