Fajny GS 500 ale do zrobienia
Odpowiedz do tematu

: Fajny GS 500 ale do zrobienia
GS 500 rozebrana na części szuka nowego właściciela!!!
Słuchajcie! Jest sobie SUZUKI GS 500 z 1999 roku z przebiegiem prawdziwym 30tys. km.
Kupiona w Polsce w salonie. Drugi właściciel (ok.40 l.) pojeździł ją trochę, miał dwie gleby. Po jednej zostało wymienione chyba przednie koło. Na wszystko są faktury z serwisów, dokumenty są w porządku. Ubezpieczenie płacone do dziś.
Dżinks polega na tym że gość rozebrał maszynkę nie bardzo wiadomo po co i ... zmarł. Wcześniej wspominał coś o luzie na wahaczu. Prawdopodobnie brak jest też jakiś 2 małych części ale nie wiadomo czego.
Minęło parę lat (chyba 6) i właścicielka szuka dobrego człowieka który weźmie Suzi w dobre ręce w zamian za godziwą zapłatę.
Osoba do której należy teraz motor jest siostrą byłego właściciela i moją znajomą, jest zdeterminowana aby pozbyć się kłopotu a historia motoru jest bardzo wiarygodna więc postanowiłem jej pomóc i ocalić fajny motorek. Myślę że dla kogoś kto ma warunki, chęci i trochę umiejętności to może być okazja na fajny sprzęt. Cena jest do dogadania z właścicielką ale na pewno nie będzie wygórowana.
Więcej zdjęć dam zainteresowanym.
Mój telefon 506006189

:
Cena?

Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...

-------------

Motorynka PONY ---> Romet Kadet ---> Yamaha Mint ---> Derbi GPR ---> Suzuki GS 500 ---> Suzuki GSX 1100 ---> Africa Twin
---> Jeep Wodnik Szuwarek
:
Gdzie moto stoi?? i jaka cena?? składałem swojego wiec i tego bym złożył :) jeśli jest cały prócz tych pierdolek ...

:
A może zrobić ściepę i odbudować w ramach forumowego projektu? :) Sam bym się bryknął giełesem na jakimś zlocie.

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
johnny napisał/a:
A może zrobić ściepę i odbudować w ramach forumowego projektu? :) Sam bym się bryknął giełesem na jakimś zlocie.


Idę do tego!

:
dgalka napisał/a:
Gdzie moto stoi?? i jaka cena?? składałem swojego wiec i tego bym złożył :) jeśli jest cały prócz tych pierdolek ...


Motorek stoi w Warszawie na Bielanach. Właścicielce trudno mówić o cenie bo się nie zna na tym ( chce się pozbyć kłopotu ale nie za darmo). Ale skoro składałeś kiedyś swojego to masz pojęcie o ilości pracy jaką trzeba w to włożyć. Zaproponuj proszę przybliżoną wartość. Zakładam, że po złożeniu będzie wart około 5000 PLN
Pzdr

:
Floyd napisał/a:
Zaproponuj proszę przybliżoną wartość. Zakładam, że po złożeniu będzie wart około 5000 PLN
Ło Panie...

Jeżdżący sprawdzony kompletny można dostać za 3k, a Ty myślisz że rozebrany, nie wiadomo czy kompletny i jeżdżący jest wart 5k?

Jak dla mnie to będzie do założenia nowy akumulator, napęd, nie wiadomo czy przewody hamulcowe i paliwowe po 6 latach stania się do czegoś nadają. Wychodzi rdza więc przydałoby się naprawić i polakierować.

W całości bym się zastanawiał za 1,5k, bo tak naprawdę nie wiadomo co będzie do zrobienia.

Na części jakby sprzedawać może z 3-4 k by się uzbierało, ale trzeba wyrejestrować i się z tym bawić.

Ostatnio zmieniony przez simin Pon 25 Mar, 2019, w całości zmieniany 1 raz
:
simin napisał/a:
Floyd napisał/a:
Zaproponuj proszę przybliżoną wartość. Zakładam, że po złożeniu będzie wart około 5000 PLN
Ło Panie...

Jeżdżący sprawdzony kompletny można dostać za 3k, a Ty myślisz że rozebrany, nie wiadomo czy kompletny i jeżdżący jest wart 5k?
Ło Matko i córko... przecież napisałem wyraźnie że po złożeniu (czyli po włożeniu pracy, dokupieniu części itp) będzie wart ok. 5k. Czyli w tym stanie jaki jest teraz jest wart dużo mniej.
W każdym razie dzięki za pierwszą próbę wyceny.

:
Floyd napisał/a:
Ło Matko i córko... przecież napisałem wyraźnie że po złożeniu (czyli po włożeniu pracy, dokupieniu części itp) będzie wart ok. 5k.
Fakt - sorry źle przeczytałem.

Moim zdaniem po złożeniu będzie wart 3 - 4k. Zależy od tego jakie części się wsadzi...

:
Motorek się sprzedał. Może właściciel odezwie się jak go złoży.
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i chęć pomocy.
Szerokiej drogi i do zobaczenia na trasie (kiedyś przecież się ociepli). <papa2>

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.