Biale napisy na oponach
Odpowiedz do tematu

:
milowski napisał/a:
Moim zdaniem to zależy też od marki opony. Mój brat pomalował opony od poloneza - i nikt się nie śmiał tylko patrzyli z podziwem. (opony Michelin)


moze dlatego że podwajały wartośc auta :lol:

Grzechu16 napisał/a:
poza tym w niektorych oponach sa standardowo pomalowane napisy na bialo... i wiocha kupic takie opony

nie jezeli są do terenówek czy stylizowanych aut...

moim zdaniem zamiast kupowac takie pseudotuningi wydajcie ta kase na nie wiem bielizne termoaktywną, kombinezon przeciwdeszczowy nowy filtr powietrza itp
ale to tylko moje skromne zdanie ...
kazdy robi jak chce :roll:

Ostatnio zmieniony przez Yarccom Wto 09 Paź, 2007, w całości zmieniany 1 raz
Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
DawGad
[Usunięty]
:
Nie spotaklem sie jeszcze z takimi oponami,widzialem takie z bialym paskiem z obydwu stron dla motocykli.Generalnie biale napisy na oponach moim zdaniem dedykowane sa dla rajdowek (WRC) i tam pasuja...

Szeryf
[Usunięty]
:
http://img502.imageshack....mage=tgbat6.jpg
Ja mam pomalowane napisy w moim piździku. Kupiłem marker olejny za 3 złote, 5 minut i gotowe.
Jeśli chodzi o nietypowe oponki to mój kumpel przywiózł sobie z niemczech opone w stylu z lat 60~ z białym paskiem na boku, nawet fajnie to wygląda :)

Szeryf
[Usunięty]
:
Zapomniłem dopisać, jakby ktoś sie pytał to ja siedzie tam na ławeczce :o

:
Nie wydawalem na to kasy bo sam bym nie kupil takiego markera.... dal mi kumpel i chcialem sprobowac jak to wyglada.. jak sie zetrze nie bede juz tego poprawial bo poprostu mi sie nie chce. tyle z mojej strony...wrr zaraz mnie tu zjecie za to ze mam napisy na oponach pomalowane hehe :)

cygan
[Usunięty]
:
Szeryf napisał/a:
Zapomniłem dopisać, jakby ktoś sie pytał to ja siedzie tam na ławeczce :o


A ławeczka na ryneczku. :wink:

Myślę że nie ma wiochy z tymi napsami na oponach motocyklowych.Jest ok.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.