MotoPomocni
Odpowiedz do tematu

: MotoPomocni
Hey,
Szykuje się ciekawa akcja z zakresu pierwszej pomocy. motopomocni.pl organizują szkolenia początkiem 2019. Więcej informacji dla zainteresowanych jest na stronie organizatora a ewentualne zapisy pod https://motopomocni.pl/bezpieczenstwo/bezpieczny-i-motopomocny-motocyklista/
Szczerze chciał bym się wybrać na tego typu spotkanie i myślę że jest to ciekawa opcja. Pod koniec lutego się pewnie zapiszę na rzeszowskie szkolenie. Co o tym myślicie ? Może brał już ktoś w tym udział ?

GS 500 SF
:
Jak masz możliwość się jeszcze zapisać to polecam. Ja już byłem dwa razy, w tym roku odpuściłem, a widzę że dodali pierwszą pomoc z użyciem okularów VR. Więc oprócz standardowej usługi fantoma pewnie trzeba zabezpieczyć faktycznie miejsce wypadku itp.
Pozytywni ludzie, wartościowe informacje i możliwość pogadania z innymi motocyklistami w przedsezonowej atmosferze :)

:
Wybieram się z Żoną 09.03 do Rzeszowa na to szkolenie, mam nadzieję że będzie warto :)

:
Ja zapisałem się 9 lutego i dostałem informację o liście rezerwowej. Na dzień dzisiejszy raczej nie powiem "do zobaczenia"

GS 500 SF
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.