Heba se kupie takie male do jezdzenia, wiec witam
Odpowiedz do tematu

:
Czyli cale moje zakulisowe wypociny o 100 kunia dla swiezaka poszly jak krew w piach? Fazer i koniec?

A moze motocyklowy SUV Ci podejdzie? Taka Honda Transalp np?
Nienajpiekniejszy, za to duzy, wysoki sprzet, na nim bedziesz normalnie wygladal i dobrze sie bedzie nim przeciskac w korkach. A przy tym silnik nie za mocny w sam raz na poczatek

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
gruby napisał/a:
Czyli cale moje zakulisowe wypociny o 100 kunia dla swiezaka poszly jak krew w piach? Fazer i koniec?

W piach nie. Nabrałem respektu i bardzo solennie planowałem odkręcać Fazera z namaszczeniem i ostrożnie. Trochę mnie też boli że pojeżdżę, się wkręcę i będę chciał zmieniać - ale może to fikcyjny problem.

Z drugiej strony nie mam zamiaru robić ambitnych przelotów i ścin, cisnąć na czas itp.

No i w GSie nie ma w czym wybierać. O, takie mam
https://www.otomoto.pl/of...html#d4d7349848

Bo co innego może być? CB500 siakieś?
https://www.otomoto.pl/of...html#a3795f04e1


xalor napisał/a:
Ta, ale przepłacisz za ten rocznik i stan.

studi napisał/a:
I wszędzie wyłania się ruda, więc może długo stał w wilgoci albo przyjechał z wysp

Bardzo dziękuję za uczciwe słowo. Aczkolwiek smutne bo misiępodobał.

[ Dodano: Czw 07 Lut, 2019 ]
gruby napisał/a:
A moze motocyklowy SUV Ci podejdzie? Taka Honda Transalp np?
Nienajpiekniejszy,

No ładny to on nie jest...

Brum brum bruuuuum
:
Gregolec napisał/a:

... bardzo solennie planowałem odkręcać Fazera z namaszczeniem i ostrożnie.


Gregolec napisał/a:

Z drugiej strony nie mam zamiaru robić ambitnych przelotów i ścin, cisnąć na czas itp.


:rotfl:

:
łełek napisał/a:
:rotfl:

No jak bonie dydy, panie kapralu, no.

Brum brum bruuuuum
:
Gregolec napisał/a:
Nabrałem respektu i bardzo solennie planowałem odkręcać Fazera z namaszczeniem i ostrożnie. Trochę mnie też boli że pojeżdżę, się wkręcę i będę chciał zmieniać - ale może to fikcyjny problem.

Każdy na początku odkręca ostrożnie :D

Ja na GS'ce jeździłem o ile pamiętam 4 lata i naprawdę dawała dużo frajdy. O ile nie chcesz się ścigać ze sportami na trasie albo w Poznaniu (bo na małych torach zdarzało mi się jakieś wyprzedzać :D ) jest mega frajda :)

A odnośnie zmian - niektórzy jak zaczynają od sportów 600 chcą na litra zmienić po 2 miesiącach, więc na to reguły nie ma :D

CB które podałeś to 600'tka :P

:
simin napisał/a:
Ja na GS'ce jeździłem o ile pamiętam 4 lata i naprawdę dawała dużo frajdy. O ile nie chcesz się ścigać ze sportami na trasie albo w Poznaniu (bo na małych torach zdarzało mi się jakieś wyprzedzać :D ) jest mega frajda :)


Hmm, hmm.
Nie zamierzam się ścigać. I tak, chciałbym frajdy.
Tylko tak paczę po GSach w okolicy i trochę dupa.

A to?

https://www.otomoto.pl/of...html#b72f18cfbd


Albo to:

https://www.otomoto.pl/of...-ID6BsWiT.html?

Brum brum bruuuuum
:
Apropos szacunku do manety: :rotfl:

To po prostu nie działa. Fazer oprócz mocy jest też dość ciężki i duży. Ale nie będę Ci truł, sam kupiłem identycznego, niebieskiego fazerka na pierwsze moto. Pierwszego dzwona, który okazał się być końcem tego moto miałem po 4 miesiącach. Lubię myśleć, ze to nie za wielka moc była powodem wypadku, tylko losowa dekoncentracja ale pewności nigdy mieć nie będę. Natomiast na pewno tańszy motocykl nie byłby tak dotkliwy w stracie i szybciej mógłbym wrócic, a dwa GS500, ktorego mialem później dal mi masę frajdy przez 2 sezony i nauczyl mnie jeździć. Niesłusznie się bałem, ze bedzie nudny. Pozdro

:
No dobra, nie śmiejcie się, bo siedziałem w sobotę na tym KLE 650 i przemówił do mojego serca.

Czy to źle?

(V-Strom jednak trochę za duży, czuję się jak załoga tankowca na nim)

Brum brum bruuuuum
:
Gregolec napisał/a:
V-Strom jednak trochę za duży, czuję się jak załoga tankowca na nim

to tylko pierwsze wrażenie tego motocykla, wiem bo posiadam ;) szerokość między ciężarkami kierownicy to tylko 5cm więcej niż w GS500F, przy tym jest wyższym motocyklem więc siedzisz wyżej i lepiej widzisz, coś jak jazda SUVem.

Wbrew pozorom jest to bardzo zwinny motocykl jak na woje gabaryty i mieści się spokojnie w korkach (tu jak zwykle pozdrawiam Ankę-eS i naszą jazdę na mazury przez Pułtusk)

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.