Buty Daytona Evo security G3 pytanie
Odpowiedz do tematu

: Buty Daytona Evo security G3 pytanie
Hej tak jak w temacie muszę kupić buty i chodziłem dziś po sklepach.
Niestety dziś buty które zapewniają maksimum ochrony są produkowane z syntetyków.
Ja lubię skórę naturalną. Znalazłem takie buty Daytona Evo security (używane przez zawodników ścigających się na wyspie Man) Podobno najbezpieczeniejsze na świecie.

U nas kosztują około 3 tys zł a na ebay znalazłem za jakieś śmieszne pieniadze (około 1200zł) i zastanawiam sie o co chodzi???
Czy to są jakieś podróby czy co?? Ma ktoś z was wiedzę??
Oto przykładowy link:
https://www.ebay.co.uk/it...48hD:rk:23:pf:0

EDIT : Widzę teraz ze but składa się z dwóch warstw i sprzedawane są również oddzielnie;)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Daytona to taka Rukka wśród butów, lepszych nie ma. Ale cena też odpowiednia.
Kiedyś chciałbym takie mieć...

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Ja się poważnie zastanawiam ale najpierw musze je pomacać. Jeżeli nie to myślę nad TCX S-r2 evo ale znalazłem jedna parę na olx (ktos uzywał 2 sezony) i ten przedni perforowany panel był cały popękany.... To trochę słabo jak za topowe buty które teraz mozna już kupić za około 1000zł... Moje stare falco miałem 7 -8 lat ale one były ze skóry naturalnej a nie tak jak teraz robione z jakichś śmieci.... Dlatego tak bardzo mi się Daytony podobają bo są zrobione z prawdziwej skóry.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Ja bym bardzo uważał z takimi okazjami cenowymi. Wystarczy wejść na aliexpress żeby przekonać się, że Chińczycy wyprodukują wszystko ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.