SV650, DL650, ewentualnie Hornet
Odpowiedz do tematu

: SV650, DL650, ewentualnie Hornet
Witajcie, w końcu nadszedł czas aby zacząć szukać czegoś po Gsie, póki co trochę budżet mnie ogranicza :/ Ogólnie szukam Sv650S (tylko i wyłącznie wersje S na kratownicy, a nie rurkach od hydraulika. No chyba że będzie jakaś mega okazja na N to też rozważę. Najwyżej dokupi się kiedyś owiewki) Dl650 niestety w moim budżecie (7-8k) będzie raczej nie do kupienia, ale jakby coś. Macie moze cos w tych pieniądzach ?
Przeglądam ciągle olx ale może ktoś nie ma wystawionego albo przeoczyłem. Zakres najlepiej Podkarpacie, małopolska, świętokrzyskie, ale jeśli coś naprawdę godnego to można podjechać dalej.
Dzięki za odpowiedz

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Prawdziwa kratownica to Ducati Monster albo Aprillia Shiver, ewentualnie nowa SV (2016 - ). Stare SV to albo rury od hydraulika albo profile okienne. Poza tym SV jest brzydka i właśnie taka ma być, to nie jest moto do szpanu na fejsie.
Ładna poliftowa S? Pierwsza z brzegu https://www.otomoto.pl/of...=olx#xtor=SEC-8

Nie wierzę w życie pozazlotowe
: Re: SV650, DL650, ewentualnie Hornet
Mordkaaa napisał/a:
Ogólnie szukam Sv650S (tylko i wyłącznie wersje S na kratownicy, a nie rurkach od hydraulika.


Widzisz Yaszczu? Nie tylko ja myślę, żę Twoje moto to z kradzionych rurek pod odpływ ściekowy :D

:
Heja! Nav DL do sprzedania :)
Ale budżet większy :( teraz zauważyłam :P

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Dzięki za odzew, ale trafiła się Svka więc już stoi u mnie w garażu i czeka na przerejestrowanie oraz pełnowartościowe prawko ;)

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
A ile za dl'a trzeba dac? :hyhy:

Mam gixxa na wymianę ewentualnie :D

:
no za Dla to minimum 10k :D

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Pytanie jakiego DL'a. Pepek kupił chyba za 14 jakiegoś, nav ma na sprzedaż za 18 doinwestowanego.
Pytanie w jakim stanie i który rocznik :)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.