Stelaze pod kufry
Odpowiedz do tematu

:
nightrider1983, na dwa kaski to raczej już trzeba polować na monokey a nie na monolock, a te zazwyczaj nie są, poza chińczykami, sprzedawane razem z płytami

więc mamy tu albo stelaza 524F (givi) / K5240 (kappa) i do tego plyty M3 (givi) / K553N (kappa) i do tego jeden z kufrów np. E360, E460, V46, V47

albo SHAD S0G54T i do tego kufer SH46, SH48

jest też opcja stelaża SW-Motech Alu Rack i do tego odpowiednia płyta a na to kufer GIVI/KAPPA

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Można też założyć stelaż five stars, taki uniwersalny od razu z mocowaniami monokey. Wtedy nie trzeba płyty.

:
Domiś sam stelaz to nie wszystko, bo jest goly i albo musisz zainstalowac na niego plyte uniwersalna w dowolnym standardzie, albo kupic komplet zamkow do monokey i wtedy istotnie juz bez plyty ale tylko kufry monokey, mialem taki stelaz w GS500F

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Koledzy i koleżanki. Czy do tego typu sakw potrzebny jest stelaż? Czy to się zakłada tak, że pasy idą pod siedzenie?

http://allegro.pl/sakwy-m...ca22504#thumb/1

:
Na spokojnie pasuje bez. 2 pasy idą pod siedzenie, a środkowym nad siedzeniem zaciskasz.

GS500E 92 Seledynek -> GSX-R 750 K3 Dzik
:
artex92 napisał/a:
2 pasy idą pod siedzenie, a środkowym nad siedzeniem zaciskasz.
Z tego co kojarzę to środkowy idzie pod siedzenie a 2 boczne na siedzenie...

:
Hmm moje modeki mają inaczej. Albo ja źle zakladam ;)

GS500E 92 Seledynek -> GSX-R 750 K3 Dzik
:
Siema, czy jest ktoś kto przerabiał stelaż do gs500 rocznik 2001-2007 na rocznik 94? Ewentualnie ma ktoś do sprzedania stelaż do 94'? Pozdro

:
Nie chcę zakładać nowego tematu dlatego zapytam tutaj.
Czy stelaż boczny five stars będzie pasował do GS 500 E ?

:
Powinien bo Fivestar to E w owiewkach.

GS 500 SF
:
Dzieki wielkie

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.