Tangbag i sakwy Oxford :)
Odpowiedz do tematu

: Tangbag i sakwy Oxford :)
Już 3 lata latamy razem z zestawem Oxforda . Bardzo dobrze się sprawuję , nie zrobiłem tylko fotek z pokrowcami przeciw deszczowymi , ale test był przeprowadzony w czasie opadów na trasie Łódź-Kołobrzeg i wszystko było oki :) Sakwy boczne posiadają również paski które po założeniu możemy nosić na ramieniu jak torbę sportową po wcześniejszym zdjęciu ich z motocykla . Pod tangbaga i sakwy jest założona mata antypoślizgowa Oxforda , bardzo funkcjonalna i robi robotę. W razie pytań proszę pisać na pw chętnie odpowiem. Pozdrawiam :)

pawulo40
:
Jak sprawuje się tankbag?
Myślę nad kupnem i szukam opinii.
Ile L?

Blakuś
:
Bardzo dobrze jakościowo do ceny , uważam że warto kupić oxforda :)
;)

pawulo40
: odp
Mam tangbag oxforda na sv650 wcześniej był na gs 500, jest pojemny wytrzymały i dobrze trzymają magnesy dodatkowo można podnieś kołnierz i zyskuje sporo

Wg mnie warty ceny w 100%

:
A jak z miejscem na mapę/telefon? Bo na kierownicę telefon tak nie bardzo jest gdzie umieścić

Blakuś
: odp
Mapa idzie pod tzw "folie na górze" i nawet dobrze widać a telefon jak włączona nawigacja to można w miejsce mapy i np słuchawka do ucha jak ktoś chce się skupić na drodze.

Z tyłu tangbag jest też kieszeń na dokumenty i np telefon ale wówczas oczywiście tylko do przechowania :)

:
Na allego są fotki z jakie chcesz strony , keraj33 folia jest u góry na tangbagu i dwie kieszonki po bokach ;)

pawulo40
:
@pawulon40, a ile litrów ma ten Oxford? To 18 czy 48? Zastanawiałem się ostatnio nad kupnem i chyba sobie sprawię bo wygląda w porządku. :D

A tak btw. kolektory sam malowałeś czy oryginalne jeszcze takie ładne? :)

Filamenty do drukarek 3D | Gilera SDR50 2004r -> Yamaha YZF250 2007r -> GS 500E 2005r -> Kawasaki KXF250 2005 -> Mazda RX8 2004
:
pawulon40, a zdarzyło Ci się żeby pod folią na górze tankbaga telefon odpalony jako nawigacja przegrzewał się/wyłączał z racji braku jakiegokolwiek chłodzenia?

:
Ravi 48 litrów , kolektory orginalne ;) nie malowane od nowości , Exodus nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło :) a używam nawigacji :)

pawulo40
:
W dniu dzisiejszym będę czyścił sakwy i tangbaga będzie będzie sesja foto jak wyglądają po prawie 4 latach :) ;)

pawulo40
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.