Witam
Odpowiedz do tematu

: Witam
Cześć nazywam się Łukasz i pochodzę z Bielska-Białej. Osobiście ujeżdżam Suzuki Bandit 650 s z 2008 r. Kupiłem jednak drugie moto i jest to GS 500 z 92 roku, kupiłem go od znajomego z Niemiec, motocykl ma oryginalne 13 tyś. i przestał 22 lata. Porobiłem z nim wszystko, czyli gaźniki, płukankę silnika, nowe przewody napęd itd... najwiecej roboty było z bakiem bo był zasyfiały w środku.Teraz moto jest ujeżdżane przez moją żonę i musże wymienić Jej kierownicę na bardziej wygodną.Pozdrawiam

Hej
:
Siema widzę ze ktoś z okolic :) fajnie ! możesz wrzucić jakies foto? :)

:
hej, oto filmik z uruchomienia https://www.youtube.com/watch?v=_OwLKtwhw5w

Hej
:
witamy :)

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Witaj szerokości i przyczepności. :)

pawulo40
: Re: Witam
luckat napisał/a:
Cześć nazywam się Łukasz i pochodzę z Bielska-Białej. Osobiście ujeżdżam Suzuki Bandit 650 s z 2008 r. Kupiłem jednak drugie moto i jest to GS 500 z 92 roku, kupiłem go od znajomego z Niemiec, motocykl ma oryginalne 13 tyś. i przestał 22 lata. Porobiłem z nim wszystko, czyli gaźniki, płukankę silnika, nowe przewody napęd itd... najwiecej roboty było z bakiem bo był zasyfiały w środku.Teraz moto jest ujeżdżane przez moją żonę i musże wymienić Jej kierownicę na bardziej wygodną.Pozdrawiam


Witam kolegę!
Osobiście rozważam zamianę swojego GS500 na tego nowszego Bandita 650.
Faktycznie te 650tki na wtrysku potrafią spalić poniżej 5l/ 100?

Jak poradziłeś sobie z brudnym bakiem? Tradycyjne sposoby tzn. nakrętki do środka i telepanie?
Ja mam z kolei problem z rdzą w zbiorniku.

:
Temat z bakiem to tragedia, odrdzewiacz nakrętki i jechane, pamiętaj żeby nakrętki były metalowe żeby magnesem można było je wyciągnąc. U mnie było gorzej bo bak przeleżał 22 lata, walka trwała kilka dni myjka ciśnieniowa, gorąca woda z mydlinami, płyn do mycia felg alu. Wyczyszczone zostało na błysk, niestety po jednym dniu po nalaniu paliwa ruda wyszła na nowo. Chyba zostanie jedynie użycie płynu dwuskładnikowego na bazie żywicy syntetycznej, niemniej to droga impreza.
Co do Bandita to zejście do poniżej 5 litrów na 100 km jest możliwe ale przy delikatnej jeździe. Mi pali ok 6, ale raczej spokojnie nie jeżdżę

Hej
: Re: Witam
Witam kolegę Bandita :)

dymny napisał/a:

Faktycznie te 650tki na wtrysku potrafią spalić poniżej 5l/ 100?

Potrafią, mój rekord był poniżej 4l/100

:
Też jestem tu nowy i przyłączam się do powitań! :P

:
Siema :) Ładnie tam u Was w BB. Zawsze jak jestem to wpadam na kawkę i ciacho do Maluch Cafe :)
Pozdro! :D

:
Hej, to jak będziesz następnym razem to daj znać :)

Hej
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.