Dlugi weekend i krotki wypad do Chorwacji
Odpowiedz do tematu

: Byłem,zobaczyłem a i się dobrze bawiłem
Było super tylko trochę za krótko.
Motorki GS I HONDA HORNET 900 przejechały na Chorwację bez problemu a odwiedziły Senji i super paradę połączoną z imprezą:) załączę link jak wystawię filmik,następnie wyspę KRK i Cres a na koniec jaskinie Postojną na Słowenii. Pierwszy raz na tak długą trasę zabrałem pasażera z którym wcześniej przejechałem tylko 3 km ale jednak GS to dobry sprzęt i dał radę
Podróż z Polski przez Czechy to tylko zimno,zimno i zimno ale tak jak nas zlało w Wiedniu to szok :kwasny: W Senj spotkałem ludzi z pod Rzeszowa na czoperach i turystykach których pozdrawiam, ogólnie wyjazd bardzo udany a miejsce warte polecenia jast tam knajpka w porcie do której zjeżdżają sie motocykliści.
Na CRES pojechaliśmy zobaczyć jaskinię Plava Grota do której można dostać się tylko od strony morza są dwa wejścia jedno dla ludzi z dobrymi płucami a drugie dla każdego kto umie pływać. Dodatkowa atrakcja to strome i ciężkie zejście z Lubenic około 1 h marszu a powrót to już prawdziwy koszmar, było ciężko ale daliśmy radę!!!


Załączam kilka zdjęć, GS został sprzedany bo trafiła się okazja na tani i większy sprzęt ale to był super motocykl i jak widać na trasy też ;)

: Jak co rok :)
;) W tym roku wybieramy się na Cres bo nam się spodobał, termin 12-16 sierpień 2017 i oczywiście gdyby ktoś był w pobliżu, pisać a spotkamy się na piwie.
Sprzęty tym razem SV650S i VFR800 a opis po powrocie :hyhy:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.