Do sprzedania moja Yamaha XTZ 660 Tenere, rocznik 1995. Motocykl jest bardzo mocno doposażony. Wartość wszystkiego co na nim jest pewnie przekracza wartość gołej tenery:

-tylny amortyzator Wilbers,
-sprężyny progresywne z przodu,
-robiony na zamówienie dla poprzedniego właściciela stelaż z płytą pod silnik i gmolami, z zamocowanymi podnóżkami spacerowymi (oryginalną płytę również dorzucam),
-automatyczna olejarka łańcucha Scotoiler (lub coś podobnego),
-stelaże pod sakwy boczne,
-specjalna płyta na bagaże,
-szersza kanapa od MarioMoto,
-podgrzewane manetki,
-podstawka centralna,
-przewody hamulcowe w oplocie (przód i tył),

-wysoka szyba.

To tak z pamięci, pewnie znalazłoby się coś jeszcze co teraz wyleciało mi z głowy. Motocykl kupiłem nieco ponad 2 lata temu i przez ten czas zrobiłem niestety tylko ok. 6kkm. Stan ogólny jest bardzo dobry, chociaż wizualnie raczej dobry (ale to dwudziestoletnie enduro). Opony i napęd jeszcze spokojnie pojeżdżą. Do wymiany są klocki hamulcowe z tyłu, ale to zrobię przed sprzedażą. przebieg to ponad 88 tys. km, ale jakieś 15 tys. km temu zrobiony był generalny remont silnika.

Cena to 6500 zł. Z racji że więcej stoi niż jeździ, a mam ważne wydatki postanowiłem sprzedać, ale raczej bez ciśnienia, więc cena na chwilę obecną nie jest do negocjacji. Motocykl jest doposażony i jak na swoje przeznaczenie w naprawdę dobrym stanie więc nie sprzedam go za cenę trupa od sąsiadów z zachodu.

Obecnie motocykl jest w garażu u moich rodziców w okolicach Opoczna, ale jeśli ktoś byłby mocno zainteresowany to mogę go ściągnąć do Wrocławia w celu obejrzenia.




Więcej zdjęć tutaj