Zmiana kierownicy
Odpowiedz do tematu

: Zmiana kierownicy
Witam planuje zakup innej kierownicy niż oryginał, myślałem o czymś takim
http://allegro.pl/kierown...6244162952.html
I dwa pytania, jak myślicie czy zmieści sie i końcówki lagów nie przeszkodzą, a drugie pytanie czy bedzie wygodna jakieś doświadczenia?

Odrazu planuje tez zakup innych manetek, i tutaj myslalem o takich..
http://allegro.pl/manetki...6613599414.html
I tu rownież pytanie czy jakieś doświadczenia jak z wygoda i jakością manetek Leoshi

:
manetki jak manetki, też mam akcesoryjne.

ale kierownica radziłbym jednak oryginał.
miałem jakieś gówno, które zamontował poprz. właściciel (pewnie po jakimś bum), jak ja zaliczyłem szlifa to kierownica zrobiła mi bum bum na baku, bo przydługa .... pomijając fakt, że przy skręconej kierownicy, nie miałem miejsca na palce między manetką a bakiem.

oryginał to jednak oryginał. a różnica w cenie minimalna, duża wygodniejsza, wygląda jak oryginalna (bo oryginalna :D ), jest wymierzona tak jak być powinna, czyli nie zacina palców przy max skręcie i nie wbija się w bak przy szlifie (no chyba że jakiś gong, ale to inna bajka).

Varadero 125 --> GS500 :)
:
Daro90 napisał/a:
pomijając fakt, że przy skręconej kierownicy, nie miałem miejsca na palce między manetką a bakiem.
czyli po prostu miałeś ją źle zamontowaną...

:
no tak ale chodzi o jakość wykonania tych manetek, chociaż o firmie trochę dobrego słyszałem.. ja też właśnie zaliczyłem szlifa przez psa który wbiegł na drogę i wygięła się kierownica, rozstaw tej z aukcji jest identyczny z oryginałem, tylko kąt wygięcia inny, a w sumie to zależało by mi trochę na obniżeniu pozycji

ps. oryginał jest tańszy od tej

:
simin napisał/a:
Daro90 napisał/a:
pomijając fakt, że przy skręconej kierownicy, nie miałem miejsca na palce między manetką a bakiem.
czyli po prostu miałeś ją źle zamontowaną...


nie wiem czy da się dobrze zamontować kierownicę, jeśli z obu stron jest to samo.
gościu przede mną wziął jakąś dziwną ... a ja nie wiedziałem jak kupowałem że tak być nie powinno :D

zgodnie z zasadą - nie wiem, ale się wypowiem, powiedziałem, co myslałem :D :D :rotfl:

Varadero 125 --> GS500 :)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.