Nagle przestaly dzialac kierunki
Odpowiedz do tematu

: Nagle przestaly dzialac kierunki
Czesc, mam problem z moim GS500 mianowicie jechalem sobie w pierwsza strone kierunki normalnie dzialaly natomiast jak juz wracalem to zero reakcji, nie migaja, kontrolka od kierunkow rowniez nic nie pokazuje :/ wszystko inne dziala tylko zniknely kierunki, bezpiecznik dobry (chyba ze jest jakis inny co odp za kierunki) przerywacz odpialem i probowalem zrobic na krotko ale cos sie zaczelo iskrzyc to zrezygnowalem zeby jeszcze bardziej nie popsuc. Mial ktos moze cos podobnego? Co to moze byc?
Kierunki zwykle seria nie LEDy
Z gory dziekuje za odpowiedz

GS500E 2002r
:
kierunki to bardzo prosty obwód, + po stacyjce idzie do przerywacza, z niego do przełącznika na kierownicy a z niego do lamp.

diagnozowanie równie proste - zwora zamiast przerywacza (taka kostka w okolicach ogona do której dochodzą dwa przewody pomarańczowy i błękitny jeśli dobrze pamiętam), i sprawdzasz czy kierunki świecą światłem ciągłym, jeśli tak to walnięty przerywacz, jeśli nie to szukamy dalej.

dalej to kostki w lampie idące do lewego przełącznika, trzeba posprawdzać czy się nic nie urwało, czy nie wysunęło, czy nie zaśniedziałe, następnie najlepiej przy pomocy miernika z brzęczykiem sprawdzić działanie przełącznika po rozpięciu kostek w lampie.

od i cała filozofia diagnozy, serwisówka w dłoń, otwieramy schemat, miernik lub żarówka do ręki i idziemy jak po sznurku.

w GSe jest tylko jeden bezpiecznik

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Zlaczylem te dwa kabelki blekitny i pomaranczowy i nic zero reakcji. Bede musial szukac dalej :/

GS500E 2002r
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.