bodzia para gp vol.8
Odpowiedz do tematu

:
panbodzio napisał/a:
Zatem prosimy o wpłatę drugiej raty w wysokości 20zł do 1 lipca


Olaboga za taką kwotę można by było z kraju wyjechać :D ale co tam liczę że będzie warto.

:
Gamer napisał/a:
panbodzio napisał/a:
Zatem prosimy o wpłatę drugiej raty w wysokości 20zł do 1 lipca


Olaboga za taką kwotę można by było z kraju wyjechać :D ale co tam liczę że będzie warto.


Nie pitu pitu tylko płać :D

Blakuś
:
Kolega z pozycji 14 - 'Michał F.' niestety musiał się wycofać więc jedno miejsce się zwalnia.

:
Cytat:
Kolega z pozycji 14 - 'Michał F.' niestety musiał się wycofać więc jedno miejsce się zwalnia.


to ja wezme jego miejsce, of kors jesli mozna?

:
midd napisał/a:
Cytat:
Kolega z pozycji 14 - 'Michał F.' niestety musiał się wycofać więc jedno miejsce się zwalnia.


to ja wezme jego miejsce, of kors jesli mozna?


ju are welcome.

zapisuję :)

I cherish my ignorance on the subject...
:
Daro90 napisał/a:
ostatnio bylem w hotelu fokus.
ale to od tego był jeszcze kawałek i od toru i od klubu gdzie mieliśmy udać się na wieczorek :D
Innym razem też miałem fajne miejsce, ale zadupie trochę, i nie szło zamówić jedzenia na kolację :D

póki co nic nie rezerwowałem.
ale pokój na spółę można wziąć. Jak nie pójdzie jakąś propozycja, to chyba polecę na fokus. Ale poczekam z rezerwacją jeszcze ze 2/3 dni.


Daro dzisiaj zamówiłem pokój w hoteu w fokus, jak coś daj znać na pw. Jest to pokój jedno osobowy ale pewnie będą 2 łóżka. Tak na marginesie to nie ty rok temu ze mną byłeś w fokusie i nie zaliczyłeś gleby?

:
Łóżka Krzysiu, łóżka...

Suzuki GS500 1998'

sprzedany :(

Suzuki GSX600F 2002'

sprzedany :(
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999'
:
Kriss napisał/a:
zamówiłem pokój w hoteu w fokus, jak coś daj znać na pw. Jest to pokój jedno osobowy ale pewnie będą 2 łóżka.?


Przybytek o którym mówisz mieści się na ulicy Modrzewiowej 1? Jeśli tak to też sobie zamówię tam miejscówkę ale dla dobra ogółu biorę pokój solo ;)

Mieszkańcy domku 21 wiedzą o co chodzi :wstyd:

Poza tym jak kilku było w jednym miejscu, można zawsze się integrować.

:
Arcisz napisał/a:
Łóżka Krzysiu, łóżka...

Wiem, poprawiłem już wczoraj, tak to jest jak pisze się nie patrząc na klawiaturę i nie czyta się posta przed wysłaniem. Bije się w pierś i obiecuję oprawę.

:
Teraz patrze ze Bodzia 8 lipca ;D a mi się coś ujeb.... w głowie ze to teraz w sobotę 1 lipca ;O

:
Nowatek napisał/a:
Teraz patrze ze Bodzia 8 lipca ;D a mi się coś ujeb.... w głowie ze to teraz w sobotę 1 lipca ;O

Człowiek nie może się doczekać :D Lecisz przez Grudziądz?

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Ja niestety najprawdopodobniej nie dam rady w tym roku :/ Jak ktoś chce wskoczyć na moje miejsce to proszę o pw.

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
johnny napisał/a:
Ja niestety najprawdopodobniej nie dam rady w tym roku :/ Jak ktoś chce wskoczyć na moje miejsce to proszę o pw.


What? Zaraz ku@#$wa ode mnie PW dostaniesz! :krzeslem: :idiota: :zabawa:

:
_ANIOŁ_ napisał/a:
Człowiek nie może się doczekać Lecisz przez Grudziądz?


Anioł do Grudziądza musial bym sie cofnac 50 km :p

moge zapytać czy lecisz przez Torun :D ? :D

i z Torunia mozna razem smignac :)

:
Kriss napisał/a:
Tak na marginesie to nie ty rok temu ze mną byłeś w fokusie i nie zaliczyłeś gleby?


nie przypominam sobie :wstyd: wymazałem to z pamięci swej :rotfl:
a odnośnie hotelu - tak jak pisałem w pw, raczej nie tym razem :)

Varadero 125 --> GS500 :)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.