Stelaz pod kufer centralny i plyte monolock
Odpowiedz do tematu

: Stelaż pod kufer centralny i płytę monolock
Kupię stelaż pod kufer centralny do GSa z 1999r. Podobno zostały wycofane z produkcji, więc trzeba szukać po używkach. Potrzebuję też płyty monolock, więc chętnie kupiłbym razem, ale z płytą nie ma takiego problemu bo jest dużo dostępnych. Stelaże w gorszym stanie (ale możliwym do renowacji) też mnie interesują

:
A nie myślałeś żeby samemu sobie wyspawać ?

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Myślałem, chciałem się najpierw zorientować czy jest jak zdobyć stelaż, bo na spawaniu za bardzo się nie znam

:
Ja mam stelaż wraz z płytą chyba monolock jeśli dobrze pamiętam.
Płyta była w gs 500 z 2003 roku produkcji.
Jak coś PW

:
samor, kubusplay95, stelaż z 2003 nie pasuje do 1999, chyba, że ktoś chce kombinować z mocowaniami

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Też poluję na używany stelaż do przedlifta, samor może wspólne zamówienie u jakiegoś rzemieślnika byłoby korzystniejsze?

:
A masz może kontakt do jakiegoś? Trzeba by też zdobyć jakiś projekt, żeby wiedział dokładnie co ma robić

:
No to jest nas trzech. Tez poluję na stelaż do przedlifta. Jakbyście coś działali z tematem to dajcie znać. Ja też się będę rozglądał.

:
motostel.pl

:
https://www.olx.pl/oferta...D5-IDmiPmi.html

Mam wrażenie, że to do przedlifta. Ogłoszenie nie moje, wstawiam bo może się przydać. W razie czego służę pomocą jakby ktoś chciał wymiary mocowań, bo mam taki sam. Ale widzę, że nie ma mocowań na kufer :/ przynajmniej na zdjęciach.
Gdyby ktoś kupował to próbujcie zbić cenę. Mi niewiele drożej (180 albo 200, nie pamiętam już) udało się kupić kiedyś identyczny, ale nowy z mocowaniami, instrukcją itd.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.