dolnoslaskie
Odpowiedz do tematu

:
Helloł, latamy coś?
Kto się wybiera na zlot do Zieleńca?
Albo na koncert Wardruna w Bolkowie?

:
kiedy to, co to?

Jazda na motorze jest ok, ale nikt nie zadziera z facetem jeżdżącym na słoniu.
:
Zieleniec 17.07 (Zlot 17-19.07)
Bolków 18.07 (Castle Party 16-19.07)

Aaaa! I jeszcze Piaseczno http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=16653

:
Czyją pszczółkę błogosławi właśnie Jan XXIII?
Na 100% forumowa, bo na błotniku naklejka z ogólnopolskiego 2013 :)

:
Jutro (12.07) o godz. ok. 15:00 wyruszamy na Ślężę trochę pojeździć (póki co ja i betasza), wszystkich chętnych czy to z Wrocławia czy skądkolwiek indziej zachęcam do małej wycieczki z nami :D odjazd o wspomnianej godzinie, ze stacji BP na ul. Karkonoskiej :hyhy:

...
:
Przyjechało do mnie kilka osób z forum, będziemy się kręcili po regionie :)
Jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć, to śmiało.
Wieczorem może skoczymy na Miejskie Granie albo zakotwiczymy na ognisku w ogrodzie.

:
Za jakieś 2h wybieramy się do Chełmska Śl, przez Bolków. Może zahaczymy o Szczawno Zdr. Wieczorem część wraca do Wro (Studi, Chudy Sid, Ola), a ja i Monti zostajemy w Bolkowie na koncert.

Można się z nami zabrać ;)






Nie spać! Zwiedzać! Zapie.....!

:
siema

jak ktos szuka czegos z firmy HELD to Strefa GP we Wrocławiu ma promocje 25% na ich produkty. Nie jestem pewny, ale oferta dotyczy chyba tylko sklepu stacjonarnego. Na ich FB mozna znalzec ta informacje.

pozdro

Simson SR50 > Kymco Dink 50 > Suzuki GS500
:
Browarek we wtorek?
Jak ktoś chętny, to o 19 w Szynkarni będę spożywać ;)
<piwosz>

:
Pogoda coraz lepsza, ktoś chętny na jakieś latanko ? Może przy okazji świątecznego wikendu ?

:
Ja zapraszam na latanie w okolicach Jeleniej Góry, trasy takie, że dobrze że kask integralny bo szczęka by opadła z podziwu :D

...
:
Pozdrowienia od dostawcy Dominos Pizza dla Właściciela czarnego GS500 F. Mijałem Cię obok ronda ołtaszyńska/zwycięska.
;)
I ogólnie pozdrowienia od waszych "młodszych braci". ;)

:
Hejka
Po zlocie wybieram się na około tydzień do Wrocka(okolice) więc jeśli ktoś miał by czas i chęci by gdzieś wyskoczyć w ciągu dnia ,wieczoru to niech się odezwie. Po za tym mam zamiar wpaść do zoo bo już kilka lat mnie tam nie było ,może jeszcze ktoś coś ciekawego zaproponuję do zobaczenia ?

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
Coś może mi się uda Ci pomóc. Napisz na priv :D

GS500E 92 Seledynek -> GSX-R 750 K3 Dzik
:
odezwij się jak będziesz wiedział dokładnie kiedy będziesz.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.