Lifting
Odpowiedz do tematu

: Lifting
Cześć,
Jakiś czasu temu mój gs został poszkodowany w kolizji drogowej, zostały na nim ślady natury wizualnej, wgniotka na baku, popękane plastiki itd.
Chciałbym ją przywrócić do stanu, w którym cieszyła oko i tutaj moje pytanie czy jest realne z wersji przed liftowej zrobić poliftową?
Konkretnie chodzi o bak, zadupek i siedzenie? Nie porównywałem sposobu montażu w/w części, jednak ze zdjęć zadupka wydaje mi się, że może być różnica..

Byłbym wdzięczny za pomoc :)

:
Wszystkie trzy wymienione przez Ciebie elementy tzn. bak, zadupek oraz kanapa mają zupełnie inne mocowania i w innych lokalizacjach.
np. boczki w poliftowych w okolicach poprzeczki zamka kanapy mocowane są z góry, a w przed liftowych z boku do tego elementu ( http://www.forum.gs500.pl...p=216890#216890 ), wymagana jest zmiana lamby z powodu innego kształtu końcówki plastików, sam zatrzask kanapy jest w innym miejscu, rozstaw otworów rączki pasażera jest inny, w mocowaniu zbiornika także są różnice.

Jednym słowem trzeba by przekładać cały tylny stelaż ramy.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Ok dzięki za objaśnienie, wszystko jest do zrobienia tylko czy mi się to kalkuluje, będę musiał trafić jakiegoś gs po 01" i popatrzyć na te różnice.. :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.