Co sadzicie o kufrze K-max 50 L ? Czy warto za 260zl ?
Odpowiedz do tematu

:
foka napisał/a:
To GS poleci wiecej jak 140 -i ?
Myslalem ze moj osiaga tyle tylko dlatego ze jest "podrasowany". (chipTuning)
:)

Mój GS po prostej bez większych problemów osiąga te 160, pewno da się trochę szybciej, ale jakoś nie widziałem potrzeby.

:
Jak ten kufer się trzyma, chrzest bojowy przeszedł? :)

:
Widziałem gdzieś na forum opis tego kufra po kupnie. Opinia właściciela była taka, że był całkiem całkiem, ale po jakimś czasie pękł, tylko że był na stałe przykręcony śrubami, a nie poprzez płytę - pewnie każdy inny by nie wytrzymał czegoś takiego.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
posiadam ten kufer i po roku użytkowania jestem bardzo z niego zadowolony. Spokojnie się w niego pakuje na dalsze trasy jak również w czasie jazdy z większymi prędkościami nie ma z nim problemów. Polecam każdemu.

A tak wygląda na GS-ie

:
barmar cieszę się ze dobrze o nim piszesz, bo Mikołaj mi przyniósł taki sam i bede go użytkować :)

:
Ładna GS`ka ;D

:
Dzięki

:
Też mam taki kufer już 2 sezony i śmiało mogę polecić. Jakościowo porównywalny do givi czy kapy.

Patryk
[Usunięty]
:
Ten zestaw mocujący tzn. ta plyta i jakies blaszki(widzialem na allegro na zdj) wystarcza? Czy trzeba coś kombinowac zeby porzadnie sie trzymalo?

:
Spokojnie wystarczy

Patryk
[Usunięty]
:
A ogolnie ten 50l nie jest za duzy? tzn czy faktycznie da sie do niego wlozyc tyle rzeczy czy i tak trzeba zostawić polowe nie zapelniona bo bedzie za duzy ciezar? bo domyslam sie ze ten o mniejszej pojemnosci i tak ma podobne max obciazenie

:
odkopię stary temat.
Prosiłbym użytkowników kufra k-max 50l lub ewentualnie k-max 30l o opinie jak on się spisuje? Interesują mnie opinie po jakimś czasie użytkowania? Czy k-max 50l wart jest 320zł? Czy to nie za duży kufer jak na GS500? domyślam się, że traci się możliwość przeciskania pomiędzy samochodami jak jest dość ciasno. Zastanawiam się czy do kufra k-max 30l dałoby radę zmieścić kask i kurtkę czy do tego raczej potrzebny jest k-max 50l? motorem poruszam się po mieście i raczej nie jeżdżę i nie będę jeździł w najbliższych latach w dalsze trasy. Zależy mi żebym mógł w nim zmieścić kurtkę oprócz kasku. W ogóle jaka max wagę załadunku, wg producenta, ma k-max 30, a jaką k-max 50? Niby płyta mocująca to monokey, ale czy to oznacza zawsze, że max ciężar załadunku, wg producenta, to 10 kg?

:
Witam. Posiadam model k-max 50. Mam go od jakiś 2 lat. Bardzo pakowny kufer. Nie jedną trasę ze mną pokonał i nigdy mnie nie zawiódł. Spokojnie śmigałem z nim 140-160 km/h. Śmiało mogę polecić ten kufer.
A tak prezentuje się na moto.




:
Mam ten kufer od stycznia tego roku, nie mogę na niego w ogóle narzekać, spisuje się doskonale i spełnia swoją rolę.

W trasy nie jeżdżę, używam go na co dzień do przewozu różnych rzeczy, ile ładowności ma nie wiem, nie mam też absolutnie zielonego pojęcia czy da się z nim jechać więcej jak 200 km/h :D

Nie widzę absolutnie żadnego sensu i jakiegokolwiek uzasadnienia żeby wydawać 2x więcej pieniędzy na givi albo kappe. Warto kupić. A to czy potrzebujesz mniejszy czy większy to sobie odpowiedz sam, jak latasz dużo po mieście w ciasnych korkach i nie wozisz dużo rzeczy to weź mniejszy.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Ja kupiłem kufer awiny 48 litrow na monolocku. Jeszcze z nim nie jeździłem bo dopiero co go założyłem ale jest dosych dobrze i masywnie zrobiony. Wmontowalem jeszcze w niego światło stop i nie ma tragedji :)

A tak poza tym mam jeszcze pytanie. Czy ktoś montował jakąś pianke albo mate na dole w srodku kufra ? Chodzi mo o to żeby ograniczyć słuczenie się w środku klamotów podczas jazdy :)

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.