Otwarcie sezonu 2016 BYDGOSZCZ
Odpowiedz do tematu

: Otwarcie sezonu 2016 BYDGOSZCZ
https://www.facebook.com/OtwarcieSezonu/?fref=ts
Kto leci?

B - teoria: 11.05.15, praktyka: 15.05.15
A2 - teoria: 20.05.12, praktyka: 27.05.15
:
być może ja, ale to bardzo wstępnie bo póki co szykuje mi się majówka w Bieszczadach na moto.

:
Nie mam fejsbuka, co tam jest napisane? :)

:
Endriu21 napisał/a:
Nie mam fejsbuka, co tam jest napisane? :)

Zabieramy się za organizację tradycyjnego BYDGOSKIEGO OTWARCIA SEZONU MOTOCYKLOWEGO.
To już 19-ste! A kto nie lubi 19-ętnastki... 😉
Wstępny plan imprezy:
Tradycyjnie 01.05.2016 (lub propozycja sobota 30.04 -
Wasza opinia???)
12:00 - spotykamy się pod HS Łuczniczka.
12:30 - Masza Św. i święcenie motocykli - celebruje Duszpasterz motocyklistów Ks. Janusz Konysz.
13:00 - start parady - Toruńska, Bernardyńska, Focha, Gdańska, Myślęcinek.
13:30 - Piknik BOSM - w programie wyścigi na 1/4 mili zorganizowane i nadzorowane przez profesjonalną firmę, stoiska Kawasaki, KTM, Harley-Davidson, Moto Guzzi, Kaliński, Elements, Schell, (czekamy na potwierdzenia innych), wystawa Oldtimery motocykle i samochody, zaprzyjaźnione sklepy z akcesoriami i gadżetami oraz zawodowe Teamy rajdowe i wyścigowe, (z dużą szansą na odwiedzenie nas i wspólną zabawę zaprosimy Rafała Sonika, Marka Dąbrowskiego i Jacka Czachora, Emila Sayfutdinov i Szymona Woźniaka), rozbudowany i profesjonalny catering, koncert lub inny show - I TU SZUKAMY WASZEJ INSPIRACJI!!
Z początkiem marca ogłosimy konkurs na pomysł wieńczący XIX BOSM. ( z góry uprzedzamy AC/DC, U2 czy też Rolling Stones nie mają w tym czasie wolnych terminów 😉 )
To wstępny rys, który chcemy wdrożyć w życie. Czekamy na Wasze opinie i pomysły.
Organizator.

B - teoria: 11.05.15, praktyka: 15.05.15
A2 - teoria: 20.05.12, praktyka: 27.05.15
:
Aaaa, standardowe 1-majowe :) Ale to jeszcze miesiąc. Pewnie pare osób się zjawi jak co roku.

:
W ten weekend (niedziela) chyba coś jest w Toruniu jakieś otwarcie sezonu. Kolega do mnie dzwonił i się pytał czy jade ale wcześniej o niczym nie wiedziałem. Więc są to tylko nie potwierdzone słowa.
Oczywiście mnie nie będzie bo zaczyna się o 10.00 może przejadę się później.

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
wybrałem Ukrainę ;)

wiatru szum, morza śpiew...
:
romanS, a dokąd się wybierasz? Też planowałem do Ukrainy pojechać na wycieczkę :) może masz jakieś sprawdzone miejsca, które mógłbyś polecić (pod względem noclegowym, parkingowym, itp)?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.