MotoMikolaje Krakow 2015
Odpowiedz do tematu

: MotoMikołaje Kraków 2015
Cześć!

Ponieważ nie pojawił się taki temat, chciałem Wam przekazać informacje o MotoMikołajach w tym roku w Krakowie. Tak konkretnie zamieszczam link do Facebooka, bo tam chyba wszystkie informacje są. Jeśli ktoś nie ma konta, to też może wejść i poczytać! Nie jestem organizatorem, ani promotorem tego wydarzenia, ale myślę, że może być ciekawie. Jeśli macie jakieś inne doświadczenia (ja jeszcze nie posiadam), to chętnie się o nich dowiem :)

https://www.facebook.com/...krakow/?fref=ts

:
Wstępnie się piszę! Ale mam 200 km w jedną stronę obecnie, więc wszystko zależy od pogody. Ma ktoś info czy jest jakaś zbiórka zabawek dla dzieciaków czy inna akcja?

:
Ja byłem w zeszłym roku i w tym też planuję jak tylko nie będzie niewiadomoco padało z nieba.. Ogólnie polecam.. Reakcje ludzi jak i możliwość jazdy po Rynku bezcenne.. :)

:
Meldować się kto był.. Bo kilka GSów widziałem, nawet jeden ładnego Aniołka wiózł.. :)

:
Ja byłem :) również widziałem kilka. I Ciebie Exodus widziałem jak przejeżdżałeś obok mnie na rynku. Ale potem już nie widziałem Twojej maszyny.

:
Na Rynku zaparkowałem przy samej Brackiej.. Aż tam mnie wygonili.. :)

:
To ja stałem praktycznie przy wejściu do komisariatu policji. Obok mnie były dwa GS. Tak w ogóle wiecie może o co chodziło z tymi mandatami? Podobno kilka osób dostało przy wjeździe na rynek, ale nie wiem dokładnie dlaczego.

:
MotoMikołaje Kraków napisał/a:
W związku z dziwną sytuacją jaka zaistniała w trakcie naszego wjazdu na Rynek Główny tj. zablokowaniem wjazdu części uczestników, skontaktowaliśmy się z Komendantem Miejskim Policji w Krakowie w celu wyjaśnienia sprawy.

W dni dzisiejszym otrzymaliśmy BARDZO MIŁY TELEFON.
Pan Komendant Inspektor Janusz Barcik pragnie przekazać nam wszystkim szczere GRATULACJE w związku z przeprowadzonymi MotoMikołajami oraz tak dużą frekwencją. Informuje również, że sytuacja, która miała miejsce przy Rynku Głównym była wynikiem nieporozumienia i co najważniejsze ŻADNE konsekwencje z tego tytułu nie będą wyciągane tzn. ŻADEN MotoMikołaj mandatu nie dostanie!! Pan Komendant wyraził chęć podjęcia rozmów w celu usprawnienia naszego wydarzenia w kolejnych latach.

Dodatkowo przekazane zostały nam Serdeczne Życzenia WESOŁYCH ŚWIĄT dla wszystkich uczestników akcji!

Z naszej strony chcielibyśmy GORĄCO PODZIĘKOWAĆ Komendzie Miejskiej Policji w Krakowie za wsparcie w ostatnich dziesięciu edycjach oraz liczymy na udaną współpracę w przyszłości.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.