Wydarzenia 2015
Odpowiedz do tematu

:
Przepraszam że Was budzę w środku zimy, ale zbliża się akcja Mikołaje na motocyklach i bardzo mnie interesuje czy ktoś się tam wybiera.
Ja celowo wstrzymałem się z rozbiórką yamahy bo planuje być o ile pogoda pozwoli.

Akcja znana i szlachetna, 6 grudzień godzina 12:00 zbiórka na placu zamkowym. Info na bieżąco tutaj: https://www.facebook.com/...47785995581474/

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Hej
W tym sezonie praktycznie nie pojawiałem się na forum, z różnych przyczyn. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będę mógł być trochę bardziej aktywny...

Na MotoMikołaje się wybieram, jak nie trafi mi się żaden fakap po drodze to będę na 90%, niezależnie od pogody ;) (motywacja bardzo silna po zeszłorocznej akcji :hyhy: )


BTW: Gratuluję nowego sprzęta Bimber ;) Chociaż Grzmotokota się po Tobie nie spodziewałem :P

:
Maćko to jest Yamaha Bimbercat :D

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
poldek171 napisał/a:
Maćko to jest Yamaha Bimbercat :D

To trzeba odpowiednią naklejkę na przednią owiewkę dorobić 'YZF Bimbercat" ;)

Jeśli ktoś się wybiera na Mikołaje to w Rossmanie są stroje po 20 zł- ja już zanabyłem :)
Taki sam miałem w zeszłym roku i jako jednorazówka świetnie się sprawdza. Pewną niedogodnością jest to, że potem trzeba wydłubywać jego resztki z wszystkich elementów stroju motocyklowego w których zastosowane są rzepy, ale za to jest zajęcie na zimowe wieczory :P

:
Dziękuję Maćko :) nie chciałem kupować thundercata, upatrzyłem sobie 2 stare GSXRy i milion Banditów. Ogólnie miałem fazę na olejaka, ale szwagier mnie namówił na Yamahę i tak już zostało :D

Stroje są też w sklepie z chińszczyzną na ul. Kowalskiej, równiez po 2 dychy.

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
No, doskonale rozumiem też, uwielbiam olejaki ;) No i jeśli kiedykolwiek miałbym mieć sporta to zdecydowanie byłby SRAD :)
A zdziwiłem się dlatego, że szukałeś czegoś z bardziej wygodną pozycją do jazdy niż YZF :P

Prognozy na niedzielę bardzo optymistyczne, mam nadzieję, że będzie przynajmniej tyle maszyn co rok temu :oczami:

:
Może i ja się pojawię jak wykminie kase na wache i jakis drobiazg dla dzieci :)

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Dzieciom wziął butelkę samogonu, benzynę spuścił ojcu z fury i przyjechał. :D

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Nie przesadzaj :D Samogonu nie było a ojciec ma diesla :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.