Oprowadzenie po Lublinie i okolicy ;)
Odpowiedz do tematu

: Oprowadzenie po Lublinie i okolicy ;)
Witajcie, wraz z killerem wpadliśmy nagle na pomysł odwiedzenia Lublina. Oboje nigdy tam nie byliśmy więc może forumowa brać mieszkająca w okolicy oprowadzi nas i pokaże ciekawe miejsca? Myśleliśmy zobaczyć zgliszcza toru motocyklowego, ale może są jakieś inne miejsca warte zobaczenia i ciekawe osoby warte poznania :P Oczywiście płeć piękna baardzo mile widziana :hyhy:

Planujemy wyjechać ze Skarżyska w okolicach godziny 10-11, czas jazdy liczymy jakieś 2 godziny więc 12-13 powinniśmy być na miejscu o ile oczywiście nie zaliczymy tradycyjnego poślizgu i nic po drodze nie wypadnie :P

:
sziwu napisał/a:
Oboje


Obaj :P

:
Oj tam, wkradło się... :wstyd:

:
Jeśli chodzi o zgliszcza toru to nie wiem jak tam teraz z dojazdem bo już na początku sezonu ruszyły jakieś prace budowlane... No i jeśli chcecie zobaczyć stare miasto to nastawcie się na tłumy - trwa właśnie Europejski Festiwal Smaku ;)

:
Jakieś jedzonko za free? :D Jak masz czas to możemy się spotkać, chętnie się zapoznam :)

:
Cos mi sie obilo o jakimś boisku do ragby, odbierają ode mnie ludzie ogrodzenia i woza do Lublina na to boisko. Moze to plac po torze.
sziwu, jesli macie czas i ochote jeziorko Firlej i kunow .Firlej jeziorko dla turystow :) Kunów w Google wpisane jako Kurów wędkarski zbiornik😉 jak co jest nr Tel w profilu. Pozdr.

Lewa do gory
:
Niestety, jedziemy od przeciwnej strony i było by bardzo nie po drodze, ale dziękujemy za propozycje :)

:
I jak Panowie, udał się wypad? Ja niestety nie mogłam się umówić - cały dzień zawalony, byłam na chwilę na Europejskim Festiwalu Smaku ale z rodzinką więc nie byłoby się nawet jak spotkać.

:
Udał się. ;) 400 km zrobione, Majdanek zwiedzony. Smaczku dodał deszcz w Lublinie, który ostatecznie nas się przestraszył jak zobaczył nas w przeciwdeszczówkach. :P No i ostatnie 50 km oczywiście w deszczu.

:
Ekhem, mówisz również o tych workach? :D Muszę przyznać, że membrana w kurtce spisała się przez ostatnie kilometry i wody nie puściła czego nie mogę powiedzieć o ultra motocyklowych zimowych kozakach :P

Ogólnie wypad jak dla mnie bomba, nawet pogoda specjalnie nie przeszkadzała gdy nastrój dopisywał :) Jedynie brak czasu doskwierał a miasto fajne z ciekawymi lokalizacjami. ingaginger, może jeszcze będzie okazja. Jesteśmy piękni i młodzi i mamy czas :D

:
sziwu napisał/a:
może jeszcze będzie okazja. Jesteśmy piękni i młodzi i mamy czas :D


To zazdroszczę :D :wstyd:

:
Moze Rodem z Lublina maja jeszcze jakies szczegolne miejsca gdzie polecili by pojechac przy okazji zobaczec cos ciekawego zrobic jakoms fotorelacje? Jest na Lubelszczyznie napewno masa ciekawych miejsc gdzie mozna wybrac sie motocyklem . Ostatnio skorzystalismy z planu kolegi Poldka polecielismy do serialowych Wyllkowyjow. Bylo extra. Traska zajebista,no a na miejscu flaszka Mamrota I fota na slynnej lawce pod sklepem :rotfl: I bez palenia gumy sie nie obeszlo :hyhy: Moze znacie jeszcze jakies szczegolne I fajne miejsce gdzie warto pojechac?

Lewa do gory
:
Kuzwa po jakiego jest ten dzial? Zdechlo Tu wszystko!!!!

Lewa do gory
:
Zdechło zbyt delikatnie powiedziane :) Pogoda zapowiada się ciekawie więc odpalamy maszyny :hyhy:

:
princessakasia, w niedziele zamierzam uderzyc do Urzedowa to Twoje strony. Moze jakies spotkanko,? A na temat forum brak slow. Jeszcze tak dennego forum nie widzialy me galy :przestraszony:

Lewa do gory
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.