Serwisy motocyklowe/ mechanicy Lubelskie.
Odpowiedz do tematu

:
A między czasie wrzucam owy filmik jak sprawuje się łańcuch i jak pracuje silnik.
https://www.youtube.com/watch?v=-h2RuuPQEBE

Może coś ktoś się dosłyszy coś może czego ja nie słyszę :niepewny:

:
silnik chyba pracuje dobrze, na filmiku nie da się zbyt dużo usłyszeć, ale napęd to masz chyba za mocno naciągnięty - wygląda jakby nie miał w ogóle luzu a do wymiany to jest na pewno, bo widzę że tam koniec regulacji już jest ;)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Ja jak miałem GSa to miałem tak samo. Pod czas jazdy małymi prędkościami też mi coś tłukło i strzelało. Okazało się że łańcuch jest z jednej strony nie równo wyciągnięty i strzelał podczas jazdy. Nie zrobiłem tego tylko sprzedałem go tak jak stał. Jolzi chyba zaraz po zakupie wymienił go i przestało strzelać :P

PS: Bimber za co dostałeś ostrzeżenie ?? :D

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
bimber to fakt trochę za mocno jest naciągnięty poluźnię:)
poldek171 ah te łańcuchy strzelające :D
U mnie np. łańcuch jak kupowałam był jeszcze w ok stanie nie było słychać takich rzeczy. Powiem tak miało wpływ pewnie to że po wymianie koła łańcuch został tak naciągnięty że nie było luzu nawet na cm gdzieś mam nawet zdjęcie a tego odbierając motocykla nie sprawdzałam zresztą zaufałam im bo oni znają się na rzeczy i po tym incydencie straciłam zaufanie do tego serwisu zresztą nie tylko po tym. Poza tym mam odczucie że odebrałam gorszy motocykl niż przed oddaniem go tam ale tak niestety bywa.

Jeśli bym się znała na mechanice rozebrałabym go na czynniki pierwsze i złożyła:D a miedzy czasie tak go odpicowała że piękniejszego Gska byście nie widzieli :rotfl:

A też ostrzeżenie widziałam nie dało się nie zauważyć :P Pewnie pisał wulgaryzmy :rotfl:

:
Kasia a Twój chłopak nie zna się wcale na mechanice ?? ?? :D Jak chłopak nic nie umie przy moto zrobić to co to za chłopak :D Zostaw go :D

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
To już mąż :rotfl: Motocyklowej nie bardzo :wstyd:

:
Oj to słabo słabo :D A jeździ na moto :P ?? ? Samochód to prawie jak motocykl a nawet jeszcze prostszy niż samochód :D

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.