Owiewka tuningowa
Odpowiedz do tematu

dregan
[Usunięty]
:
hmm a nie lepiej wzucic owiewkę five stars przecież szla czacha five bez bocznych owiewek jest identyczna z wyglądu tyle ze niema mocowań z boku do bocznych wygada bardzo ładnie

:
Wiesz, może i lepiej tyle, że five stars to rarytas i dostać to w rozsądnej cenie nie jest tak łatwo :/

Naukę jazdy na moto rozpoczynasz z workiem pełnym szczęścia i brakiem doświadczenia.
Cały bajer polega na tym żeby nabyć tego drugiego zanim skończy się to pierwsze...
Lenku
[Usunięty]
:
ja bym swojej Zuzi takiej krzywdy nie zrobił, jakoś totalnie w mój gust nie trafia.
ale co do samej lampy kumpel miał taką jak kupił i przy przeglądzie facet mu powiedział, że nie podbije. co prawda znalazł drugiego co mu podbił ale jak widać chyba to nie jest do końca ok

jocker01
[Usunięty]
:
ja mam owiekwe (kompletna z plugien etc.) i uwazam ze wyglada nie najgorzej! kwestia gustu. mnie poprostu podobaja sie motory z podwojna lampa. Pozdrawiam Jocker01

Szymek609
[Usunięty]
:
Jesli chcesz taką owiewke zakładać to polecam taką jak ja używam.

Tutaj link do foto
Owiewka może i droga bo na allegro około 220zł jednak warta swojej ceny.
Te tańsze są na halogenikach kuchennych a ta jest na żarówkach.
Musze powiedzieć że daje rade w nocy, już przeszło rok na niej jeżdze ;]
Co do wyglądu to kwestia gustu, ja jednak już kupiłem oryginalne mocowania teraz szukam okrągłej lampy do kompletu ;]
Pozdro.

metalbeast
[Usunięty]
:
bez urazy panowie, ale jak dla mnie te wszystkie owiewki są śmiesznie-dziecinne. Żeby nie było - to moje zdanie i nikmu nie chce dopiec. Nie wiem jaka by musiała być ta owiewka, żebym ją założył... GS (podomnie jak seven fifty, czy hornet lub bandit) podoba mi się właśnie dla tego, że ma klasyczny kształt połączony z nowoczesnym moto. A takie plastikowe bajery uważam za zabaweczki :)
Ale co tam, każdy ma to co lubi...
...mnie się dla przykładu pług w GSie podoba :]

kicek
[Usunięty]
:
ODRADZAM. Mialem i leży w garażu. Owszem może i fajna ale w dzień, bo w nocy za chiny nic nie widać

[ Dodano: Wto 09 Cze, 2009 ]
Szymek609 napisał/a:
Jesli chcesz taką owiewke zakładać to polecam taką jak ja używam.

Tutaj link do foto
Owiewka może i droga bo na allegro około 220zł jednak warta swojej ceny.
Te tańsze są na halogenikach kuchennych a ta jest na żarówkach.
Musze powiedzieć że daje rade w nocy, już przeszło rok na niej jeżdze ;]
Co do wyglądu to kwestia gustu, ja jednak już kupiłem oryginalne mocowania teraz szukam okrągłej lampy do kompletu ;]
Pozdro.


Jak chcesz taką to daj znac sprzedam dużo taniej :)

karoleq_90
[Usunięty]
:
Jeśli ktoś kupuje te owiewki bo są tańsze od oryginalnej lampy to ja polecił bym raczej lampę od mz. Ja dałem za taką lampę 32 zeta i nie wygląda gorzej od oryginalnej: średnica ta sama, i nawet otwory boczne pasowały. Różni się ona jedynie tym że nie ma chromowanej obudowy:(

:
widze że stary post ale swoje trzy grosze napisze w temacie :D oryginalna lampe zmieniłem na owiewke diablo jaką widać na pierwszej stronie i juz tak trzeci rok jeżdże i w nocy widze dobrze i z przeglądem nie miałem nigdzie problemów( 3 przeglądy w 3 różnych stacjach) montaż bardzo prosty, jedyne co musiałem sobie dorobić to dodatkowy przełącznik żeby można było osobno zapalać światła zew. i osobno te wew. bo zapalić je razem bez przeróbek to nie problem ale moga przeszkadzać innym uczestnikom ruchu :rotfl:

Patrz w lusterka dwa razy - ojcowie,synowie,mężowie są wszędzie !
:
Chciałem zamontować spoliler pod silnik do swojego GS-a widziałem ostatnio takiego we wrocku od czego by pasował może od GSXR-a?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.