17 MOTOPIKNIK Komarowka Podlaska
Odpowiedz do tematu

: 17 MOTOPIKNIK Komarówka Podlaska
Jako że ostatnio zaczęliśmy zakładać wątki dotyczące godnych uwagi imprez i dobrze się to sprawdza, to ja rozpocznę kolejny :)

17 Motopiknik Komarówka Podlaska - ten zlot to legenda... najlepsza zabawa, melanż non stop, dobre koncerty i morze, a raczej ocean alkoholu :)
W Komarówce odbywają się imprezy których się nie zapomina, wiem co mówię ;)
Ten zlot został wspomniany już w wydarzeniach, ale było to dość dawno i został przykryty innymi eventami, więc postanowiłem odświeżyć info :)

Całe info na stronie Panter:
http://www.panther.org.pl/

Lub jak kto woli to na fb:
https://www.facebook.com/events/914814665220132/

Proponuję otworzyć listę.

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
omylkowo nir tu puscilem info :)

:
To leci tam kto czy co, bo cisza :P

Lewa do gory
:
ja lecę - jeśli uda mi się jutro wymienić olej i przymocować po ludzku linkę sprzęgła :kwasny:
Damian też jedzie, Inga i Kamil coś wspominali, ale nie chcę się za nich wypowiadać bo nie wiem :)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
bimber, to daj znac jak będziesz juz po zabiegach i reszta Ekipy moze niech sie tez ookresli czy będą czy nie uda im sie.Różnie to bywa, ja musze siedziec z synem ale jakos sie wyrwę w sobote😉

Lewa do gory
cinek1044
[Usunięty]
:
Też się wybieram, w sobotę po południu powinienem być na miejscu. Chętnie bym poznał innych forumowiczów, wypił piwko i porozmawiał. Mój numer telefonu to 506 020 840 piszcie jak coś to się spotkamy :)

:
będę się odzywał. W profilu jest mój numer, dzwońta jak coś, bo Damian i ja jesteśmy tu już od wczoraj :)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Mnie niestety nie bedzie inne plany wyszly :-\

:
Było zajebiście. W momencie kiedy płacisz za wejściówkę i każą Ci jebnąć kielicha samogonu na dobry start, to później musi być zajebiście :D
-Spałem z mrówkami
-spaliłem sobie ręce i nogi na słońcu
-w czasie parady wykąpałem się w jeziorze
-Damian kopał doły fazerem w parku maszyn
-oj dużo jeszcze było ciekawych rzeczy...

Kurde Burczas, Twojego ostatniego smsa odczytałem godzinę po tym jak mi go wysłałeś bo browarkowaliśmy sobie koło sceny i zapomniałem sprawdzać telefonu :/
i się w sumie nie zgadaliśmy, a szkoda bo byśmy poszli tam gdzie stałeś :/

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
cinek1044
[Usunięty]
:
Ja niestety w połowie drogi musiałem się zawrócić do Olsztyna z czego jestem niezadowolony bo ominęła mnie dobra impreza. :wstyd:

:
bimber, spokojnie Koleżko praktycznie co weekend gdzies śmigam także jeszcze sie spotkamy na jakiejś wódeczce.
Przeszlo mi przez myśl aby zostac no ale silniejsze bylo trzasnąć pare km.Polecielismy z koleżka do Wlodawy do tej Okuminki czy jakos tak ,oczywiście bez przygód sie nie obeszlo .Zbraklo mi paliwka😁 ale dzionek minął extra.

Lewa do gory
:
Oj bimber zapomniales o najwazniejszym o "paskudnych" dziewczynach na rogu

:
Haha widze że balet udany :D Nie mogłęm na ten zlot pojechać ale Bałtowa nie odpuszczę za Chiny ludowe :P Pojedziemy całym składem "Szwagier Team" :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Kiedy w baltowie zlot?

:
Pierwszy weekend sierpnia - od zawsze :)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.