Kolorystyka GS500E 2001-2007
Odpowiedz do tematu

: Kolorystyka GS500E 2001-2007
Kolory od roku 2001 do 2007:

2001




2002




2003




2004
Od tego roku czarna rama, znaczek S zamiast napisu Suzuki.





2005







2006




2007





Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Jeśli coś nie tak to zgłaszać do poprawki.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Chyba wszystko ok, ale myślę że możnaby to scalić z tematem z kolorystyką wersji F bo w sumie część się pokrywa, więc to kwestia wrzucenia tutaj zdjęć eFek. Tak robi nam się bardzo dużo podobnych podwieszonych tematów. ;)

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Super tego mi ostatnio brakowało :]

SUZUKI SV 650S K3
Filip19
[Usunięty]
:
Ostatnio kupiłem motocykl z datą produkcji czerwiec 2003r, w kolorze czarno białym, takim jak tutaj pokazanym z 2002r. Coś nie tak czy może produkcja danego koloru mogła się troche przeciągnąć?

:
Często datę produkcji podają jako datę pierwszej rejestracji. Zgaduje że moto było sprowadzone...

Filip19
[Usunięty]
:
Też tak pomyślałem ale data pierwszej rejestracji się różni od daty produkcji.. motocykl jeździł wcześniej w Niemczech

Arek95
[Usunięty]
:
Cześć. Czy w 2002 roku wyszły żółte GSy?

:
Jeśli trafia się żółty GS 500 z rokiem produkcji 2002 to znaczy, że motocykl taki jest sprowadzony z zagranicy gdzie po raz pierwszy został zarejestrowany w roku 2002, a faktycznie wyprodukowany w roku 2001.

Motocykle, w przeciwieństwie do samochodów wychodziły w danych kolorach, schematach kolorystycznych. Jeden kolor = jeden rocznik. Nie zdarza się aby były identyczne motocykle tego samego modelu, a już zwłaszcza w następujących po sobie latach.

Sprzedający motocykle pomimo tej wiedzy bardzo często z premedytacją pomijają owy fakt.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Tmi, brakuje w roczniku 2001 następującego malowania:
Tylko spoiler pasażera powinien być w kolorze srebrnym:)

obecnie dżiksa:)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.