Byłam na tych zajęciach, mi się podobało. Nie lubię się ścigać, więc taka formuła dla mnie jest przyjemniejsza od np. torowania w Starym Kisielinie. :)

W każdym razie polecam i zachęcam (tor w Gostyniu jest b. techniczny a Ci instruktorzy merytoryczni i rzetelni).

Treść maila:

Cytat:
Cześć

Postanowiliśmy zawalczyć o możliwość zorganizowania treningu na naszym ulubionym torze - w Gostyniu - i udało się. Mamy termin :) - 13.06.2015
W związku z tym zapraszamy naszych kursantów, uczestników szkoleń i treningów a także wszystkich, którzy nie mieli wcześniej okazji jeździć po tym szczególnie przyjaznym motocyklistom torze.

Tradycyjnie rozpoczynamy krótką pogadanką, omówieniem zasad poruszania się po obiekcie, przypomnieniem podstawowych kwestii w dziedzinie prawidłowej techniki kierowania motocyklem.

W zależności od ilości uczestników (maksymalnie 14stu) tor będzie dostępny bez limitu bądź podzielimy się na dwie grupy.
Jak zwykle ustawimy także tor sprawnościowy (gymkhanę) pozwalający na poćwiczenie ciasnych manewrów.
Na brak jazdy nikt nie będzie mógł narzekać.
W ciągłej dyspozycji dwóch instruktorów techniki jazdy - Zbigniew Gierwazik oraz Konrad Filipiak - pokażemy Wam prawidłowy tor jazdy w zakręcie, ustawimy pozycję na motocyklu, skorygujemy najczęściej popełniane błędy.
W przerwie - obiad.

Nie odwołujemy imprezy ze względu na warunki pogodowe.

Skrócony program:
09:00-10:00 - krótki wykład teoretyczny, w tym omówienie zasad bezpiecznego poruszania się po obiekcie
10:00-16:00 - jazdy po torze (w maksymalnie dwóch grupach)
ok. 13:00-13:30 - przerwa obiadowa
16:00 - zakończenie treningu
Zastrzegamy możliwość niewielkich korekt programu

Koszty skalkulowaliśmy na poziomie 360zł/uczestnika. Dla osób, które uczestniczyły w naszych poprzednich szkoleniach, treningach, oraz byłych kursantów - ustalimy indywidualnie ;)

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
Konrad Filipiak
tel. 505 570 004
e-mail: konradfilipiak.pl@gmail.com

Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/104535686550160/
Udostępniajcie, zapraszajcie znajomych - widzimy się trzynastego czerwca ;)