wielkopolskie
Odpowiedz do tematu

kamzen
[Usunięty]
:
kukaszr napisał/a:
najlepszy zlot -jezeli można tak to nazwać to rozpoczęcie sezonu motocyklowego nad malta albo bułgarskiej. Wszystko darmowe i elegancka parada ;d


Wszystko darmowe bo nie ma za co płacić :D

Ja do Wrześni pojadę niestety tylko na sobotę ale nie będzie mi szkoda tych 40 zł bo wydaje mi się że warto.

Z Poznania macie tylko kilka minut drogi więc mam nadzieję że się ktoś pojawi.

:
Witam! Szukam dobrego sklepu z akcesoriami motocyklowymi w Poznaniu. Potrzebuję lusterka, gmole, oraz komplet ciuchów: kask, kurtka, spodnie, rękawice, buty. Znacie jakieś sklepy godne polecenia?

Mam GS-500E

kukaszr
[Usunięty]
:
Możesz zobaczyć w RAPID przy ul. Bobrzańskiej.
Mają w miare normalne ceny, czasami niektóre artykuły są tam tańsze niż na allegro.
www.rapid-motocykle.pl

Kolejny sklep, ale raczej z częsciami -ubrań nie maja a jak są to kiepskiej jakości. Sklep jest na ulicy Dolna Wilda koło Bema. Sklep nazywa się MOTOCYKLON lub MOTOLUS

Odradzam Moto-Rex -generalnie lecą w ch*ja, są nie słowni i maja przebitkę na cenach.

kamzen
[Usunięty]
:
Ja polecam Inter Motors na Dąbrowskiego 181
Kaski AGV, ubrania Alpinestars, Utika i Adrenaline
a części można u nich zamawiać jeśli nie mają w sklepie

kukaszr
[Usunięty]
:
kamzen napisał/a:
Ja polecam Inter Motors na Dąbrowskiego 181
Kaski AGV, ubrania Alpinestars, Utika i Adrenaline
a części można u nich zamawiać jeśli nie mają w sklepie


czy to nie jest ten sklep w którym sprzedaja skutery Keeway i Benelini ;-) ??

:
RAPID? To chyba raczej na Milaczanskiej 48
Ogolnie na dabrowskiego jest pare sklepow/salon moto. W koncu jak by nie bylo dluga ulica:P A skutery i inne takie to chyba sprzedaje Mieloch kawalek dalej za Salonem Liberty Motors, w ktorym sa i bike i przedstawicielstwo agv kaski, jakos ciuszkow nie widzialem u nich. Ale znowu kawalek dalej jeset II mieloch i on ma ciuchy, np.modeka.
Jeszcze jest fajny sklep ze spoko obsluga kolo dworca zachodniego, ul Malecka 35 jesli mnie pamiec nie myli. I znowu ciuszki/akces/ duzy wybor rekawic...
Na Polnej 40 masz przedstawicielstwo Shoei i przy okazji serwis. Chyba tam pootie oddaje do regu etc.
Jeszcze na bukowskiej jest salon?/sklep hondy i maja tam kaski i ciuchy, ale odradzam bo przebitke maja tragiczna. Wiara tak sobie mila. Jeden koles przy ladzie sie klucil, bo juz xxx czasu czekal za jakis towarem, wiec widac ze sobie lubia w kulki leciec

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
kukaszr
[Usunięty]
:
tak Radpid na milczańskiej ;D
http://rapid-motocykle.pl/index.php?ido=42

W sumie to on jest na Starym Żegrzu :D Ja mieszkam osiedle dalej.

pootietang
[Usunięty]
:
na małeckiego jak już ktoś wspomniał i larsson na marszałkowskiej

Bartek_nt
[Usunięty]
:
kukaszr napisał/a:

czy to nie jest ten sklep w którym sprzedaja skutery Keeway i Benelini ;-) ??


no zdecydowanie, nie:) to jest znacznie dalej jadąc od miasta niż to o czym myślisz...(znaczy jeden salon keewaya jest przy rynku jeżyckim) to jest inaczej liberty motors i to jest autoryzowany salon i serwis suzuki, kawasaki i triumph. Obsługa ok, asortyment duży, możliwość zamawainia części( ja zamawiałem u nich zimering popychacza sprzęgła i uszczelki pod napinacz łańcuszka rozrządu - realizacja w 4 dni)no bo w końcu serwis autoryzowany. Polecam

:
Dzięki za info! Dziś jadę pooglądać ciuszki.

To be old and wise, don’t we first have to be young and foolish?
:
sebastiantoja napisał/a:
Dzięki za info! Dziś jadę pooglądać ciuszki.

Ten ostatni wyraz jakoś mi sie tak zlepił i powstały mi "cycuszki" :wstyd:

:
głodnemu chleb na mysli ;) pewnie zaraz podlaczy sie tu Cleo :P

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
Nic dziwnego, że Ci się tak zlepiło, skoro kilka postów wcześniej pisał GSadmirer ze swoim avatarem:)

To be old and wise, don’t we first have to be young and foolish?
:
GSadmirer napisał/a:
głodnemu chleb na mysli ;)

Głodny głodnemu wypomni ;)

kamzen
[Usunięty]
:
VI MOTOCYKLOWE SPOTKANIE Z MSZĄ ŚWIĘTĄ SALVE 2008

6 LIPCA 2008, LGÓW koło ŻERKOWA, ROZPOCZĘCIE GODZ. 11.30

http://www.salve.motur.pl/viewpage.php?page_id=2

cała impreza jest bezpłatna, po mszy przewidziana jest dosyć długa parada, a potem normalny zlot z koncertem, spodziewają się 2 tysięcy motocykli

z Poznania to jest około 65 km, ja mam około 10km :D więc będę na pewno

myślę że to jest dobra okazja żeby się w końcu spotkać więc zapraszam wszystkich

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.