Sklep/serwis Moto-Top w Krakowie ul. Wielicka
Odpowiedz do tematu

Qaktus
[Usunięty]
: Sklep/serwis Moto-Top w Krakowie ul. Wielicka
Szukam GS dla siebie. Zastanawia się nad skorzystaniem z oferty w/w serwisu.

jedna z ofert

Wiem, że ceny u nich wyższe niż na rynku ale skłonny jestem trochę przepłacić byle nie pakować się w przysłowiową minę.

Ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi? A może ktoś kupował u nich motocykl.
Jak są wasze opinie na ten temat?

:
Tak jak napisałeś - ceny mają tam trochę wyższe niż gdzie indziej, ale motocykle są również w lepszym stanie niż gdzie indziej. :) Sam bywam tam co jakiś czas i naprawdę od razu zwraca się uwagę, że oferowane w Moto Topie motocykle są naprawdę w bardzo dobrej kondycji. Od kilku osób, które kupiły tam motocykle słyszałem same pozytywne opinie o zakupionych tam sprzętach. Co więcej jeden z moich bliskich znajomych mający naprawdę świra na punkcie stanu technicznego swojej Hondy X11 tylko tam ją serwisuje i serwisu się nachwalić nie może. Jedyne na co narzeka to terminy, ale to w sumie też dobrze świadczy o tej firmie. Jednym słowem polecam. :)

Qaktus
[Usunięty]
:
Dzięki za odpowiedź.
W sumie jak się doda, że w cenę motocykla jest pełen serwis (nie wiem co obejmuje, ale zakładam że: nowe filtry, olej, regulacje zaworów), nowe opony, zestaw napędowy (to chyba zębatki i łańcuch) i odblokowanie do pełnej mocy, to cena nie wydaje się już taka strasznie przesadzona.

W sumie to chyba jednak się zdecyduje na zakup u nich. Wole na starcie wydać trochę więcej i być zadowolonym.
Choć wiadomo że niczego nie można być na 100% pewnym. :suchy:

:
co prawda nic u nich nie kupowałem ale jeśli brać pod uwagę stan np tego GSa (patrząc tylko na zdjęcia)
http://www.moto-top.pl/mo...-a2,704,15.html

i doliczyć ceny nowych opon, napędu, klocków i do tego gwarancji 3- miesięcznej to powiedziałbym że cena bardzo niska

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.